Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

8

Szaleństwo przedświątecznych zakupów wszystkim dało się we znaki – kierowcy tracili mnóstwo czasu na znalezienie wolnego miejsca do parkowania, piesi  z trudem lawirowali między samochodami, które w centrum Świdnicy stały dosłownie wszędzie. Jednak w ten szczególny czas wszyscy wszystkim starali się wybaczać. Jednak cotygodniową galerię tworzą zdjęcia sytuacji, które nie mają nic wspólnego ze świętami.

Są miejsca, gdzie kierowcy notorycznie lekceważą przepisy. Zdarzają się tez prawdziwe kwiatki, jak parkowanie na środku ruchliwej ulicy. Zdjęcia tradycyjnie nadesłali czytelnicy Swidnica24.pl.

Ul. Środkowa w Świdnicy:

Ul. Długa w Świdnicy:

Ul. Długa w Świdnicy: Ul. Długa w Świdnicy:

Ul. Gdyńska w Świdnicy:Ul. Kopernika w Świdnicy:Ul. Marcinkowskiego  Świdnicy (jak zapewnia Czytelnik samochód stojący na jezdni jest pusty):

Ul. Okrężna w Świdnicy:Ul. Rolnicza w Świdnicy:Ul. Strzegomska w Świdnicy:Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułRadosnych świąt!
Następny artykułZimowa Świdnica [VIDEO]