Strona główna 0_Slider Adoptuj siostry bliźniaczki

Adoptuj siostry bliźniaczki [Aktualizacja]

1

Aktualizacja 8.01.2018: Kiara została już adoptowana. Na kochający dom czeka nadal Frida.

Frida jest pewna siebie, chętnie wkracza w nowe środowisko i szybko się uczy. Kiara jest nieśmiała, łagodna, nie lubi się narzucać, a na nieznane reaguje strachem. Choć tak bardzo różnią się od siebie, to obie są urocze. Bliźniaczki szukają kochających właścicieli.

Frida i Kiara trafiły do świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt pod koniec listopada. Suczki mają 6 miesięcy i są bliźniaczymi siostrami. Choć obie są sympatyczne, to różnią się od siebie charakterem.

Frida jest śmielsza i pewniejsza siebie. Chętniej wkracza w nowe środowisko, a także nieco szybciej się uczy. Jest bardzo radosna. Na sam widok człowieka wesoło merda ogonem i wskakuje na drzwiczki swojego boksu, łaknąc kontaktu – opisują jedną z bliźniaczek pracownicy świdnickiego schroniska.

Kiara jest nieco bardziej nieśmiała. Nie lubi się narzucać, a na każdą próbę zapoznania z czymś nowym, na przykład smyczą – reaguje strachem. Na pewno socjalizacja jej będzie wymagać nieco więcej czasu niż w przypadku Fridy. Mimo tego, Kiara to bardzo przyjazna suczka, która nie obawia się człowieka – przedstawiają drugą siostrę pracownicy.

Młode suczki nie potrafią jeszcze chodzić na smyczy oraz zachowywać czystości. – Bardzo często zdarzało się również, iż pod nieobecność opiekunów rozrzucały swoje posłania, przewracały miski – dodają. Choć bliźniaczki wymagają jeszcze socjalizacji, to z pewnością, gdy minie czas nauki i oswajania odwdzięczą się przyszłemu właścicielowi dozgonną przyjaźnią.

/oprac./
/materiały – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułMłodzi piłkarze wkraczają do akcji!
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Rynek 1