Strona główna 0_Slider Zaplanuj pracę Mikołajowi i wygraj zestaw LEGO

Zaplanuj pracę Mikołajowi i wygraj zestaw LEGO [KONKURS]

0

Święta coraz bliżej! Na pewno wiesz już, co chciałbyś znaleźć w tym roku pod choinką, za to Święty Mikołaj ma ręce pełne roboty. Zapraszamy do konkursu, w którym mali pomocnicy Świętego Mikołaja pomogą zaplanować przygotowania do najważniejszego mikołajowego święta w roku.

Narysuj jak wyobrażasz sobie przygotowanie Świętego Mikołaja do najbardziej pracowitego dnia w roku, czyli 6 grudnia. Nie zapomnij o jego dzielnych pomocnikach. Jak myślisz czy w tym roku sanie wytrzymają taką ilość prezentów? Ile reniferów będzie musiał zaprzęgnąć do takiego transportu? Czy i tym razem uda mu się pozostać niezauważonym?

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. W dniach 17.11-09.12.2017 Zrobić zakupy w sklepie Tommy Toys przy ul. Środkowej 5 w Świdnicy na kwotę minimum 79,99 oraz zachować paragon.
2. Pracę konkursową wraz z wypełnionym kuponem zgłoszeniowym i paragonem dostarczyć do sklepu do dnia 09.12.2017.
3. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w dniu 14.12.2017

Praca powinna być wykonana samodzielnie, dowolną techniką płaską taką jak kredki, farby, pastele, flamastry na formacie A4 lub A3. Formy przestrzenne, trójwymiarowe jak np. wydmuszki, figurki styropianowe czy wyklejanki nie będą dopuszczane do udziału w konkursie.

NAGRODY:
1. CREATOR 40223 “Kula śnieżna z Mikołajem”
2. 40206 “Święty Mikołaj”
3. 40205 “Pomocnicy Świętego Mikołaja”
Nagrodą specjalną dla autora pracy wybranej przez redakcję portalu Świdnica24.pl jest zestaw 40222 “Świąteczne budowanie”

Szczegóły na facebookowym profilu sklepu Tommy Toys.

/red./