Strona główna Sport Piłka nożna W sobotę zmagania sześciolatków

W sobotę zmagania sześciolatków [HARMONOGRAM]

0

Dziesięć zespołów stanie na starcie podczas trzeciego już w tym sezonie, halowego turnieju piłkarskiego dla dzieci w ramach cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup. W sobotę, 2 grudnia do rywalizacji w hali sportowej w Witoszowie Dolnym przystąpią zawodnicy i zawodniczki z roczników 2011/2012. Na starcie zobaczymy piłkarzy z trzech świdnickich klubów: Polonii-Stali, Gryfa i AP 13, a także reprezentantów Lechii Dzierżoniów i Diamentu Wałbrzych. 

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Polonia-Stal III Świdnica

Gryf Świdnica

AP 13 II Świdnica

Diament I Wałbrzych

Grupa B:

Polonia-Stal II Świdnica

Polonia-Stal IV Świdnica

Lechia Dzierżoniów

AP 13 I Świdnica

Diament II Wałbrzych

Każdy mecz trwać będzie 12 minut – każda z drużyn rozegra po 6 spotkań. Patronem medialnym całego cyklu turniejów jest portal Swidnica24.pl.

Harmonogram:

I faza turnieju:

Godz. 8.30-8.42
Boisko A – grupa I: Polonia Stal I – Polonia Stal II
Boisko B – grupa II: Polonia Stal II – Polonia Stal IV
Godz. 8.44-8.56
Boisko A – grupa I: Diament I – AP 13 II
Boisko B – grupa II: Diament II – AP 13 I
Godz. 8.58-9.10
Boisko A – grupa I: Polonia Stal III – Diament I
Boisko B – grupa II: Polonia Stal IV – Diament II
Godz. 9.12-9.24
Boisko A – grupa I: Gryf – Polonia Stal I
Boisko B – grupa II: Lechia – Polonia Stal II
Godz. 9.26-9.38
Boisko A – grupa I: Diament I – Gryf
Boisko B – grupa II: Diament II Lechia
Godz. 9.40-9.52
Boisko A – grupa I: AP 13 II – Polonia Stal III
Boisko B – grupa II: AP 13 I – Polonia Stal IV
Godz. 9.54-10.06
Boisko A – grupa I: Gryf  – AP 13 II
Boisko B – grupa II: Lechia – AP 13 I
Godz. 10.08-10.20
Boisko A – grupa I: Polonia Stal I – Diament I
Boisko B – grupa II: Polonia Stal II- Diament II
Godz. 10.22-10.34
Boisko A – grupa I: AP 13 II – Polonia Stal I
Boisko B – grupa II: AP 13 I – Polonia Stal II
Godz. 10.36-10.48
Boisko A – grupa I: Polonia Stal III – Gryf
Boisko B – grupa II: Polonia Stal IV – Lechia
Po zakończeniu fazy grupowej – po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup awansują do Ligi Mistrzów z zaliczeniem wyników meczów między sobą. Zespoły, które zajęły w swoich grupach miejsca 4 i 5 powalczą w drugiej fazie turnieju w Lidze Europejskiej, gdzie rywalizacja toczyć się będzie systemem każdy z każdym. 
Godz. 10.50-11.02
Boisko A: I A – III B
Boisko B: II A – II B
Godz. 11.04-11.16
Boisko A: III A – I B
Boisko B: IV A – IV B
Godz. 11.18-11.30
Boisko A: V A – V B
Boisko B: I A – II B
Godz. 11.32-11.44
Boisko A: II A – I B
Boisko B: III A – III B
Godz. 11.46-11.58
Boisko A: V A – IV A
Boisko B: V B – IV B
Godz. 12.00-12.12
Boisko A: II A – III B
Boisko B: III A – II B
Godz. 12.14-12.26
Boisko A: V A – IV B
Boisko B: V B – IV A
Godz. 12.28-12.40
Boisko A: I A – I B