Strona główna 0_Slider W sobotę Półmaraton Świdnicki. Będą utrudnienia!

W sobotę Półmaraton Świdnicki. Będą utrudnienia!

0

Na sobotę, 4 listopada zaplanowano trzecią edycję RST Półmaratonu Świdnickiego. Na liście startowej biegu głównego i Dzikiej Piątki (5 km) widnieje blisko 1800 nazwisk. Oficjalny start w świdnickim Rynku nastąpi o 11.00!

Trasa biegu przebiegać będzie ulicami – Kotlarską – Muzealną – Komunardów– Ks. Bolka Świdnickiego- Łukasińskiego – Gdyńską – Parkową – Saperów – Rzeźniczą – Mieszka I – Miłego Dnia – Śląską – Przyjaźni – Kraszowicką oraz przez wsie Opoczka – Bojanice – Burkatów – Bystrzyna Dolna i z powrotem do Świdnicy ulicą Przyjaźni – Zieloną – Śląską – meta: Stadion OSIR.

W związku z organizacją imprezy zostanie okresowo ograniczony ruch kołowy. W tym czasie nie będzie możliwe poruszanie się pojazdami po trasie biegu w następujących miejscach i godzinach:

10:00 – 14:00: osiedle Słowiańskie – ul. Przyjaźni, ul. Śląska

10:00 – 11:45: Świdnica – pozostałe ulice na trasie biegu

10:00 – 12:30: Opoczka – Bojanice

10:00 – 13:30: Bojanice – Burkatów

10:00 – 13:45: Burkatów – Bystrzyca Dolna

Mapka biegu: pierwsze kilometry ulicami Świdnicy – pozostałe mapki poniżej w galerii zdjęć. 

Na trasie półmaratonu ruchem kierować będzie policja i służby organizatora. Powyższe zakresy czasowe zostały podane ramowo. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i liczą na wyrozumiałość, równocześnie zapraszając do aktywnego kibicowania biegaczom.

Wszelkie informacje o imprezie: www.polmaraton.swidnica.pl

Poprzedni artykułKolejne prace rewitalizacyjne w Parku Centralnym [FOTO]
Następny artykułPotrącił 15-latkę i uciekł. Policja poszukuje świadków