Strona główna Wydarzenia Prawdziwa ekstrawagancja – przezroczyste buty!

Prawdziwa ekstrawagancja – przezroczyste buty!

0

Ten artykuł przeznaczony jest na pewno dla osób, które lubią się wyróżniać i swoim wyglądem zaskakiwać innych. Zostaną tu mianowicie omówione przezroczyste buty.

Aleją gwiazd, czyli kto je nosi?

Warto zastanowić się, kto spośród gwiazd upodobał sobie taki typ obuwia? Otóż znajdziemy tutaj Rihannę, Kim Kardashian, Beyoncé i wiele innych słynnych osób! Czym zachwyciły je przezroczyste buty? Na pewno tym, że są absolutnym fenomenem – czegoś podobnego świat mody jeszcze nie widział. Ponadto dzięki nim nogi wyglądają na smuklejsze, a cała nasza sylwetka robi się bardziej zgrabna. Jakie buty możemy zakupić w wersji przezroczystej?

Szpilki – jak z Kopciuszka

Oczywiście będą to szpilki, radzi Zouza z bloga https://www.zouza.pl. Tu warto wspomnieć, że możemy zakupić zarówno całkowicie przezroczyste szpilki, jak i te zawierające jedynie przezroczyste wstawki.

Baleriny – jak z baletu

Oczywiście na sklepowych półkach znajdziemy także przezroczyste baleriny. Idealnie nadają się one na wieczorne wyjście na miasto!

Botki – bądź jak królowa

W sklepach znajdziemy również przezroczyste botki. Tu najpopularniejszym modelem jest zwykły botek plus przezroczysty obcas albo gruba, przezroczysta podeszwa.

Inne dodatki

Warto zastanowić się także nad pogłębieniem naszej stylizacji i zakupem przezroczystej torebki. Przez pewien czas były one szczególnie modne wśród gwiazd, które w ten sposób pokazywały swój codzienny ekwipunek. Z rzeczy czysto praktycznych – pamiętajmy, aby szczególnie uważać na taką torebkę, ponieważ łatwo możemy stać się ofiarą kradzieży.

Na koniec warto dodać, że delikatne odsłanianie ciała zawsze było znakomitą metodą na zbudowanie seksownego looku. Buty z przezroczystym obcasem, delikatne wcięcie po bokach sukienki – oto sekret prawdziwego seksapilu.

Odwiedź https://www.bomi.pl/ i rób zakupy w najlepszym stosunku ceny do jakości produktu.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWieża katedry w fatalnym stanie
Następny artykułZwłoki w opuszczonym kiosku