Strona główna 0_Slider Ostatni mecz rundy jesiennej: Wiwa Goszcz – Polonia-Stal Świdnica

Ostatni mecz rundy jesiennej: Wiwa Goszcz – Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE]

0

Przed piłkarzami Polonii-Stali Świdnica ostatni mecz pierwszej części sezonu 2017/2018. Podopieczni trenera Tomasza Oleksego powalczą na wyjeździe z Wiwą Gosz. Początek dzisiejszego spotkania już o 11.00. Zapraszamy do śledzenia relacji, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Skowroński, Ł. Kot, Somala, Sowa, Jagieła, Szczygieł, Łuszkiewicz, Myrta

Start meczu o 11.00

rozpoczynamy spotkanie

6′ – początek meczu upływa pod kątem gry w środku pola – mroźna pogoda, temperatura bliska 0 stopni. Bardzo przygotowana jak na tą porę roku murawa w Goszczu

7′ – bardzo mocne uderzenie Myrty z dystansu – piłkę pewnie łapie bramkarz Wiwy

9′ – Białas szuka Jagieły na lewym skrzydle – niestety ciut za mocny ten przerzut

11′ – Ł. Kot szuka dośrodkowaniem Myrty, do akcji wkracza niestety golkiper rywali, zażegnując niebezpieczeństwo

13′ – bardzo dobra okazja świdniczan, Łuszkiewicz strzela z 16 metrów niedokładnie. Szkoda – Oskar mógł chyba jeszcze dogrywać do Myrty

16′ – w odpowiedzi gospodarze, Kot dwukrotnie pewnie łapie dośrodkowania przeciwników

17′ – Kot dobrze interweniuje po strzale jednego z rywali z 20 metrów

18′ – Szczygieł wychodzi oko w oko z bramkarzem Wiwy i strzela na 1:0!!!

21′ – Skowroński ratuje nas przed prawdopodobną utratą gola, zatrzymując szarżującego rywala, który znajdował się już oko w oko z Kotem

23′ – powinno być 2:0, Jagieła przegrywa jednak niestety starcie sam na sam z bramkarzem!

27′ – mecz jak na razie pod kontrolą świdnickiej drużyny, gospodarze poza nielicznymi wypadami nie mają recepty na przekroczenie 20-25. metra od naszej bramki

34′ – nieco lepszy fragment gry Wiwy – przed momentem zablokowaliśmy groźny strzał z okolicy 16. metra

36′ – strzał Somali zablokowany – będzie rzut rożny

38′ – miejscowi doprowadzają do wyrównania, wrzutka z prawej strony sfinalizowana z bliskiej odległości przez napastnika rywali – mamy 1:1!!!

43′ – strata Skowrońskiego – jeden z przeciwników szuka strzału z dystansu – bardzo niecelnie

44′ – mieliśmy teraz trochę szczęścia – piłka balansowała w okolicach linii bramkowej, lecz ostatecznie padła łupem Kota

44′ – w odpowiedzi Jagieła z dobrej pozycji strzela niedokładnie

koniec pierwszej połowy – remis 1:1

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

48′ – Kozachenko w ostatnim momencie wygarnia piłkę wślizgiem – byłoby bardzo groźnie!

49′ – Białas – żółta kartka

50′ – jeden z rywali wychodzi sam na sam z Kotem, ale fatalnie pudłuje

51′ – bardzo mocno otworzyła tą drugą połowę Wiwa Goszcz, mamy problem ze skonstruowaniem akcji ofensywnej

56′ – dośrodkowanie z prawej flanki łapie Kot

57′ – bramkarz Wiwy broni strzał Łuszkiewicza

60′ – Myrta marnuje niestety sytuację jeden na jednego z bramkarzem! Szkoda…

60′ – siedliśmy mocniej na defensorów Wiwy i są już pierwsze efekty. Nie wypuszczamy rywali z własnej połowy

63′ – Skowroński fauluje szarżującego rywala – żółta kartka

63′ – rywale z rzutu wolnego z 16 metrów w mur

66′ – ależ było groźnie w szesnastce Wiwy – kiks piłkarza gospodarzy, instynktowne uderzenie z 10 metrów Skowrońskiego lecz broni golkiper

70′ – Myrta dobija wyplutą przez bramkarza piłkę – mamy 2:1!!!

75′ – zmiana w świdnickim zespole – młody Damian Kucharski (rocznik 2001) wchodzi w ważnym momencie zmieniając Łuszkiewicza

77′ – Kot świetnie broni podczas zamieszania w naszym polu

78′ – niestety nie cieszyliśmy się długo z prowadzenia – miejscowi doprowadzają do remisu 2:2!!!

80′ – kolejne zamieszanie w naszej szesnastce i znów dopisało nam trochę szczęścia

84′ – Kozachenko – żółta kartka

86′ – końcówka pojedynku należy do naszych przeciwników

87′ – no i może doczekaliśmy się decydującej akcji meczu! Szczygieł uderza na 3:2!!!

90′ – boisko opuszcza strzec 2 goli Kamil Szczygieł, w jego miejsce Eryk Klemiński

90′ – sędzia dolicza 3 minuty