Strona główna 0_Slider Niewidomy psiak potrzebuje troski i opieki

Niewidomy psiak potrzebuje troski i opieki [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Bill niestety nadal przebywa w świdnickim schronisku.

Zagubionego i zdezorientowanego Billa znaleziono w jednej z wsi w gminie Żarów. Bojący się hałasu i wycofany niewidomy psiak powoli pod opieką pracowników świdnickiego schroniska nabiera śmiałości. Zwierzak szuka bezpiecznej przystani i odpowiedzialnego właściciela.

Psiak został znaleziony we wsi Pożarzysko w gminie Żarów. Najprawdopodobniej został podrzucony. Zagubiony i oszołomiony trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy 4 października. Pomimo 14-dniowych poszukiwań nie udało się odnaleźć właściciela.

Bil jest niewidomy. Zorientowaliśmy się dopiero w schronisku i to wyjaśniło jego dezorientację, niechęć do pomocy ze strony ludzi. Początkowo bardzo wycofany, kulący się w kącie, obecnie nabiera śmiałości i poznaje otoczenie, po którym porusza się z coraz to większą sprawnością – opisują historię zwierzaka na stronie schroniska pracownicy instytucji.

Bil ufa swoim opiekunom i bardzo lubi spacery. Jest ostrożny w pierwszym kontakcie, rzeklibyśmy, że nieufny, ale po chwili zyskuje odwagę, by dać się głaskać i kochać. Bil boi się innych zwierząt, więc szukamy mu domu bez nich – w charakterze jedynaka. Polecamy go do domu ze starszymi dziećmi -dodają.

Psiak boi się hałasu potrzebuje spokoju, troski i opieki, które będzie mógł mu zapewnić nowy właściciel. W sprawie adopcji można kontaktować ze schroniska pod numerem tel. 733 093 663 oraz na adres – [email protected]

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułZimne kaloryfery
Następny artykułUwaga! Będzie mocno wiało