Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Dla wielu kierowców obszerne parkingi są wystarczającym wytłumaczeniem na to, że niekoniecznie muszą stawiać auto na wyznaczonym miejscu postojowy. Czy samochód będzie zabierał kawałek innego miejsca, czy wystawał na wewnętrzne jezdnie nie ma się co czepiać. W czym problem?

Bardzo często argumentem oburzonych kierowców, których auta trafiły do cyklu „Mistrzowie parkowania” jest fakt, że nie stwarzali zagrożenia ani nie łamali przepisów. Czasem jednak warto pamiętać po prostu o kulturze i szacunku dla innych użytkowników dróg, parkingów, chodników czy ścieżek rowerowych. Wszystkie zdjęcia prezentowane w galerii „Mistrzowie parkowania” zostały nadesłane przez Czytelników Swidnica24.pl.

Ul. Wróblewskiego w Świdnicy:

Ul. Łukowa w Świdnicy:

Ul. Kręta:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Ofiar Oświęcimskich:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułZnakomity finisz juniorów Polonii-Stali Świdnica
Następny artykułChór synagogalny uczci pamięć ofiar Nocy Kryształowej