Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Mikołajkowy jarmark w Bagieńcu

Mikołajkowy jarmark w Bagieńcu

0

Ozdoby świąteczne, pyszne wypieki, regionalne wyroby i przetwory  czy rękodzieło będzie można znaleźć na Jarmarku „Mikołajki w naszym partnerstwie” w Bagieńcu. Kiermasz z mnóstwem atrakcji zaplanowano w niedzielę, 3 grudnia w Spichlerzu Kultury.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Graniu” i Fundacja Spichlerz Kultury wraz z uczestnikami projektu „Partnerska Akademia Przedsiębiorczości” zapraszają na mikołajkowy jarmark.

Na kiermaszu będzie można znaleźć m.in. stroiki, bombki, oryginalne upominki, ręcznie robione poduszki, koce, serwety i wiele innych wyrobów, idealnych na świąteczny prezent. Nie zabraknie także pysznych wyrobów, wypieków i przetworów, w tym pierogi, ciasta, pierniki czy miody. W programie także dodatkowe atrakcje jak chociażby kącik dla dzieci.

Organizatorzy zachęcają także do udziału w jarmarku wystawców. – Jeśli chcesz wystawić swoje produkty (domowe wypieki, garmażerkę, rękodzieło oraz inne produkty związane ze świętami Bożego Narodzenia) zapraszamy do prezentacji. Zapewniamy stoisko oraz miłą atmosferę. Wszelkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać drogą elektroniczną [email protected] informują  organizatorzy.

/oprac./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułPonad 53 miliony na przebudowę i utrzymanie letniego basenu
Następny artykułNowy chodnik na ul. Wałbrzyskiej w Świebodzicach [FOTO]