Strona główna 0_Slider Kto wybierze się do teatru?

Kto wybierze się do teatru? [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

26 listopada w sali Świdnickiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć spektakl „Pół na pół”. Komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie i równie gwiazdorskiej reżyserii przyciąga tłumy. Warto więc wybrać się do teatru, by sprawdzić co tak bardzo bawi widzów.

Przedstawienie jest polską adaptacją sztuki teatralnej, którą w wersji hiszpańskiej obejrzało już ponad 500 000 widzów. Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki… żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek. Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo śmieszny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku Alfreda Hitchcocka.

W konkursie ogłoszonym na portalu Świdnica24 do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na przedstawienie w Świdnicy. Pytaliśmy o reżysera i odtwórców głównych ról w polskiej adaptacji – chodziło oczywiście o Wojciecha Malajkata jako reżysera oraz Piotra Polka i Piotra Szwedesa jako odtwórców ról Roberta i Dominika. Warunkiem udziału było także polubienie fanpage organizatora IDEA ART. Laureatką konkursu jest pani Sylwia Sengus. Gratulujemy!

Bilety do nabycia na stronie:
http://biletyna.pl/event/Pol-na-pol-Swidnicki-Osrodek-Kultury-Swidnica-e47861.html
http://www.kupbilecik.pl/impreza-18712-pol.na.pol.swidnica.html
oraz w Świdnickim Ośrodku Kultury ul. Rynek 43
Rezerwacje grupowe (od 20 osób) – tel. 48 37-99-525 lub 519770303

/red./

Poprzedni artykułMała Emilka zbiera na nowy wózek inwalidzki
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Długa