Strona główna 0_Slider Upiornie fajna opera

Upiornie fajna opera [KONKURS]

0

„Upiorki w Operze” to spektakl muzyczny, który ma na celu odczarowanie jesienno-zimowej szarugi. Poznają Państwo mroczną twórczość wybitnych kompozytorów, odzianą w nieszablonową i żartobliwą interpretację.

Przeniesiemy się do zamku Hrabiego Draculi, gdzie pojawi się między innymi Królowa Nocy i wierny sługa Gacek, czyli gwarantowana porcja czarnego humoru. Będą rozmowy Nieboszczyka Jima z Bogiem, kłótnia dziada i baby o pierwszeństwo w drodze do nieba oraz wirtuozerski taniec śmierci. Usłyszą Państwo porywającą muzykę klasyczną odzianą w halloweenową konwencję, uzupełnioną anegdotami i skeczami ze świata muzyki (nie) poważnej – całość w wykonaniu kabaretu muzycznego „Opera na wynos”.

29.10.2017, niedziela godz. 18.00
sala teatralna ŚOK
bilety 35 zł normalny i 30 ulgowy do nabycia w Informacji Turystycznej w Świdnicy

Upiorki w Operze

Kręcili, kręcili i ukręcili – Zapowiedź "Upiorków w Operze" 🙂 Podziękowania za nieocenioną pomoc podczas produkcji wędrują do – Marcin Tomasz Kotarba <3 Leszek Solarski i Przemo Winnicki

Posted by Opera na wynos on Freitag, 6. Oktober 2017

Dla naszych czytelników, którzy udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie: w jakim państwie leży kraina, z której pochodzi Dracula – mamy do rozlosowania dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenia. Odpowiedzi proszę przesyłać w mailu zatytułowanym „Dracula” na adres [email protected] do czwartku 19 października. W wiadomości powinny znaleźć się również imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu a także zgoda na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułOstatni dzień na głosowanie w Budżecie Obywatelskim
Następny artykułDzieje się. Najmłodsi piłkarze w akcji! [FOTO]