Strona główna 0_Slider Szymon Hołownia już jutro w świdnickiej bibliotece

Szymon Hołownia już jutro w świdnickiej bibliotece

0

Znany dziennikarz, publicysta, autor licznych książek promujących katolicyzm, a także założyciel Dobrej Fabryki i Fundacji Kasisi, zajmującej się pomocą ubogim i chorym 13 października odwiedzi Świdnicę. Spotkanie z Szymonem Hołownią, dwukrotnym laureatem Grand Press zaplanowano w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Na wieczór autorski z Szymonem Hołownią zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K.Norwida w Świdnicy. Spotkanie ze świdnicką publicznością odbędzie się 13 października o godz. 16.00.

Szymon Hołownia to felietonista Tygodnika Powszechnego, autor licznych książek promujących katolicyzm. Dziennikarz telewizyjny jest znany publiczności z m.in. prowadzenia przeglądu prasy w „Dzień dobry TVN” czy współ prowadzenia z Marcinem Prokopem programu „Mam Talent”. Szymon Hołownia jest jednak przede wszystkim filantropem – założycielem Dobrej Fabryki i Fundacji Kasisi, które zajmują się na szeroką skalę pomocą ubogim i chorym, w szczególności dzieciom. Warto wspomnieć, że publicysta dochód ze swoich ostatnich książek przeznaczył na cele charytatywne.

Po spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy będzie można kupić książki Szymona Hołowni i otrzymać autograf autora.

/oprac./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułEkstraklasowe Zagłębie Lubin partnerem Polonii-Stali Świdnica!
Następny artykułNaczelny Sąd Administracyjny rozstrzygnął, gdzie można pobierać opłaty za parkowanie w SPP