Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnickie Gryfy wręczone

Świdnickie Gryfy wręczone

2

Świdniccy przedsiębiorcy wyróżnieni. Podczas piątkowej gali w teatrze miejskim po raz 13. zostały wręczone Świdnickie Gryfy. Podczas uroczystości został podpisany list intencyjny w ramach programu “Zostańcie z nami”.

Nagrodzeni:

FIRMA SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU

WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. – wiodący dostawca wagonów towarowych w Europie. Produkuje środki transportu (wagony towarowe, kontenery, maszyny rolnicze) oraz urządzenia peryferyjne dla stanowisk zrobotyzowanych, konstrukcje stalowe spawane i zbiorniki wody pitnej izolowane termicznie.

DYNAMICZNY ROZWÓJ FIRMY

KRAUSE sp. z o.o. – najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku producent drabin i rusztowań, kojarzony z najwyższą jakością i funkcjonalnością użytkową dostarczanych rozwiązań.

INNOWACYJNOŚĆ

WEBER GROUP Michał Siedlecki – agencja medialna i eventowa wspierająca technicznie organizatorów wydarzeń na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Zaplecze techniczne firmy to nowoczesne ekrany LED, telebim mobilny, ściany monitorów bezszwowych, kamery cyfrowe 4K, a także nagłośnienie i oświetlenie.

SUDECKI PRODUKT REGIONALNY

PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol~`Vita – Krzysztof Dziaduch – firma swoją działalnością obejmuje :
a/ sektor spożywczy – produkcja zdrowej żywności, tłoczenie na zimno olejów roślinnych, konfekcja nasion, błonników, pestek, produkcja mąk
b/ sektor kosmetyczny – produkcja kosmetyków naturalnych
c/ sektor paszowy – produkcja pasz dla zwierząt.
Nagrodzony produkt – ślężański olej rzepakowy.

NAJLEPSZY DEBIUT GOSPODARCZY

MAGIC CATERING & IVENT Maciej Mól – działalność gastronomiczna prowadzona w restauracji „Przedmieście”. To miejsce z niepowtarzalnym klimatem, gdzie króluje doskonała kuchnia bazująca na lokalnych, sezonowych produktach.

NAJLEPSZA FIRMA TRANSGRANICZNA

EXPRES MENU, s.r.o. – trutnowska firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją mrożonych i sterylizowanych dań, które dostarcza odbiorcom z Czech, Polski i Słowacji.

Specjalną nagrodę prezydenta otrzymała Krystyna Lasek. Wręczono również Gryfy, przyznane nestorom świdnickiego biznesu.

Zdjęcia Artur Ciachowski

 • Politolog z Katowic

  Widzę tutaj Arturka “impresario” z Nocy Jazzowych tutaj gra konferansjera, włosy “szopenowskie” chyba je nie ogląda bo ma problemy z goleniem się i patrzeniem w lustro, przedtem służył wiernie Murdzkowi i Wspólnocie teraz znalazł sobie nową mocodawczyni w UM. Syn Artura zastąpił ją w galerii na stanowisku specjalisty
  do spraw marketingu, tak się buractwo koteryjne tasuje między sobą.
  A prezydentka BMS?
  Bawi się dalej nasza Cesarzowa, bardziej by posuszyła zęby to może wygryzie Ize Krzan z “Koła fortuny”, niestety chude nogi, smukłe to już przeszłość dla niej, do Ewy Zakrzewskiej jeszcze jej brakuje (tej od Modelki Plus Size) ale jest na dobrej drodze. Oby się tylko nic nie odzywała: “Beata, pocałuj Pana !”.

  • Obi von Kenobi ;-)

   Jak miło czytać ,że nie masz żadnych racjonalnych argumentów i tylko jad pozostał 🙂
   Prawdziwy wyborca tej przewodniej siły narodu co to według badań OBOP nie liczy na poprawę sytuacji w kraju, ale zawsze sąsiadom można pogorszyć 😉