Strona główna 0_Slider Ruszyła przedsprzedaż biletów na październikowe maratony w CINEMA3D

Ruszyła przedsprzedaż biletów na październikowe maratony w CINEMA3D

0

Wystartowała przedsprzedaż biletów na jesienne propozycje maratonów w CINEMA3D. Warto się pospieszyć, ponieważ tylko do 08 października potrwa możliwość zakupu biletów w niższej cenie na maraton THOR 3D, a do 11 października na Halloween Maraton Grozy.

Wkrótce będzie okazja, by przekonać się o tym jak fantastyczny może być wieczór spędzony w kinie. Już 24 października, punktualnie o godzinie 20:00 we wszystkich kinach sieci CINEMA3D wystartuje Maraton filmów THOR3D, jedyny taki maraton w Polsce. Naszpikowane efektami specjalnymi wydarzenie z trzema filmami kultowej serii Marvella o super bohaterze, rozpocznie się od projekcji pierwszej części – filmem „THOR”.  Potem na ekranie pojawi się jego kontynuacja „Thor Mroczny Świat”, a na deser, tuż po północy, widzowie zobaczą długo wyczekiwaną premierę „Thor: Ragnarok”.

Halloween Maraton Grozy to wydarzenie, które już 27 października zawładnie umysłami widzów. Punktualnie o godzinie 22:00, rozpocznie się impreza, kierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Tej nocy we wszystkich kinach CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, widzowie zobaczą trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy. Jako pierwszy na wielkim ekranie pojawi się „Autopsja Jane Doe”. Po krótkiej przewie, podczas której widzowie będą mieli okazję skorzystać z darmowej dolewki dowolnego napoju w barze kina, emocje podgrzeje drugi film, którego premierowe projekcie odbędą się wyłącznie podczas Halloween Maraton Grozy. „Leatherface”, to oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Zawsze wyczekiwany przez wszystkich fanów nocnego kina grozy finał, jak przystało na Halloween i tym razem będzie prawdziwą „petardą”. Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powróci w wielkim stylu. „Piła: Dziedzictwo”, jest 8. częścią krwawej serii. Widzowie Halloween Maraton Grozy, będą mieli okazję zobaczyć film jako jedni z pierwszych, ponieważ „Piła: Dziedzictwo” zadebiutuje na ekranach polskich kin właśnie w dniu maratonu.

Miłośników maratonów z pewnością ucieszy fakt, że na te wydarzenia w CINEMA3D została uruchomiona przedsprzedaż biletów, która umożliwia zakup biletów w niższej cenie. Należy się jednak spieszyć, ponieważ przedsprzedaż potrwa do 8 października w przypadku Maratonu Thor 3D, a do 11 października w przypadku Halloween. W późniejszych terminach bilety będą do nabycia w normalnej cenie. Bilety można kupić w kasach kin oraz w systemie online za pomocą serwisu www.cinema3d.pl Przypominamy, że przy wydarzeniach specjalnych nie ma możliwości rezerwacji biletów.

/artykuł nadesłany, CINEMA3D/

Poprzedni artykułWisła z awansem, polonistki przegrały wygrany mecz! [FOTO]
Następny artykułZwłoki mężczyzny w kamienicy