Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski rozkład jazdy

Piłkarski rozkład jazdy [TERMINARZE, RELACJA LIVE]

0

Już w najbliższy weekend na piłkarskich boiskach zaprezentują się zawodnicy walczący o punkty na boiskach IV ligi, okręgówki oraz klas A i B. Swidnica24.pl przeprowadzi tekstową relację live z meczu IV ligi: Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica (sobota, 28 października, godz. 14.00). 

12. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Foto-Higiena Gać – Pogoń Oleśnica 28 października, 14:00
Nysa Kłodzko – MKP Wołów 28 października, 14:00
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa 28 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Śląsk II Wrocław 28 października, 14:00
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz 28 października, 14:00
Sokół Marcinkowice – Karolina Jaworzyna Śląska 28 października, 14:00
Piast Żerniki – Polonia-Stal Świdnica 28 października, 14:00
Górnik Wałbrzych – Unia Bardo 28 października, 14:00

12. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz 29 października, 14:00
Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice 28 października, 14:00
Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice 28 października, 15:00
Odra Ścinawa – AKS Strzegom 29 października, 15:00
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 28 października, 15:00
Stal Chocianów – Chrobry II Głogów 28 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce – Sudety Giebułtów 29 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra – Orkan Szczedrzykowice 28 października, 16:00

12. kolejka klasy okręgowej:
Victoria Świebodzice – Grom Witków 29 października, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna – Zjednoczeni Żarów 29 października, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie – Zdrój Jedlina Zdrój 28 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna – MKS Szczawno Zdrój 29 października, 14:00
Skałki Stolec – Victoria Tuszyn 29 października, 14:00
Orzeł Lubawka – Piast Nowa Ruda 29 października, 14:00
Granit Roztoka – Piławianka Piława Górna 29 października, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Pogoń Duszniki Zdrój 28 października, 14:00

11. kolejka klasy A – grupa I:
KS Walim – Biały Orzeł Mieroszów 29 października, 14:00
Kłos Lutomia – Podgórze Wałbrzych 29 października, 14:00
Iskra Witków Śląski – Pogoń Pieszyce 28 października, 15:00
Unia Bogaczowice – Sudety Dziećmorowice 29 października, 14:00
Płomień Makowice – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 29 października, 14:00
Czarni Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 29 października, 14:00
Boxmet Piskorzów – Błękitni Słotwina 29 października, 14:00

11. kolejka klasy A – grupa II:
Delta Słupice – Cukrownik Pszenno 28 października, 15:00
LKS Marcinowice – Ślężanka Tąpadła 29 października, 14:00
LKS Dobrocin – Unia Jaroszów 28 października, 15:00
Herbapol Stanowice – Wenus Nowice 29 października, 12:00
LKS Wiśniowa – Zieloni Łagiewniki 29 października, 11:00
Darbor Bolesławice – Czarni Sieniawka 29 października, 14:00

11. kolejka klasy B – grupa I:
Huragan Olszany – MKS II Szczawno Zdrój 29 października, 11:00
Błyskawica Kalno – Nysa Kłaczyna 29 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Tęcza Bolesławice 29 października, 11:00
Płomień Dobromierz – Grom Panków 29 października, 11:00
Sokół Kostrza – Karolina II Jaworzyna Śląska 29 października, 11:00
Zryw Łażany – Zagłębie Wałbrzych 29 października, 11:00
Zieloni Mrowiny – Górnik II Wałbrzych 29 października, 11:00

11. kolejka klasy B – grupa II:
LKS II Bystrzyca Górna – Zgoda Grodziszcze 29 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka – Gryf Burkatów 29 października, 11:00
Sparta Oleszna – Sudety Kątki 29 października, 13:00
Flamenco Zebrzydów – Bielawianka II Bielawa 29 października, 13:00
Orzeł Witoszów – Płomień Sokolniki 29 października, 11:00
Dąb Mościsko – Sparta Ostroszowice 29 października, 11:00