Strona główna Kultura Dodatkowe atrakcje przed koncertem Huntera

Dodatkowe atrakcje przed koncertem Huntera

0

Hunter wystąpi w Świdnicy już 26 października. W ramach supportu pojawi się świebodzicki The Shapeless One, a dzień wcześniej warsztaty perkusyjne poprowadzi Dariusz “Daray” Brzozowski, grający m.in. w zespołach Hunter, Vader i Dimmu Borgir.

Dariusz „Daray” Brzozowski to perkusista rockowy i metalowy, członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Współzałożyciel blackmetalowej grupy Vesania i deathmetalowej Masachist. W latach 2004-2008 członek olsztyńskiej grupy Vader. Od 2008 roku członek norweskiego Dimmu Borgir, a od 2009 roku polskiej grupy Hunter. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (20!), zainteresowanych warsztatami i spotkaniem obowiązują bezpłatne zapisy mailowe! Wystarczy wysłać maila z tematem PERKUSJA i numerem telefonu w treści, na adres: [email protected]

The Shapeless One to zespół ze Świebodzic, którego inspiracje i korzenie muzyczne są bardzo różne. Wspólne uwielbienie do Black Sabbath ruszyło ich do działania i od połowy 2016 roku zaczęli koszmarnie kaleczyć kawałki swojego ulubionego bandu. Poza graniem coverów pracowali nad autorskimi utworami. Styl, w którym grają można określić jako hard rock, heavy metal z wpływami doom metalu, jednakże każdy utwór jest odmienny, opowiada kompletnie inną historię. W czerwcu 2017 roku nagrali pierwszy materiał demo oraz teledysk do kawałka „I’m on the beer run”. Kapela funkcjonowała początkowo jako trio a od października 2017 z dodatkowym gitarzystą. W chwili obecnej pracują nad nowym autorskim materiałem oraz starają się grać jak najwięcej koncertów.

Warsztaty perkusyjne z Darayem (Vader/Hunter)
25 października (środa), godz. 18:00, Klub Bolko
bezpłatne zapisy mailowe
www: https://www.sok.com.pl/warsztaty-perkusyjne-z-darayem/

/ŚOK/

Poprzedni artykułPo kradzieży urządzili rajd przez miasto i rzucili się na policjanta
Następny artykułBramkarz ŚKPR-u w kadrze Polski!