Strona główna 0_Slider Zumba dla świdnickiej pisarki

Zumba dla świdnickiej pisarki

0

1. października w niedzielne popołudnie miłośników zumby i wszystkich chętnych, by pobawić się przy gorących latynoskich rytmach, serdecznie zapraszamy na Świdnicki Charytatywny Maraton Zumby dla Urszuli Kozłowskiej. Organizatorem akcji jest świdniczanka Dorota Paliwoda przy wsparciu Fundacji Sedeka.

W lipcu informowaliśmy naszych Czytelników o dramatycznej sytuacji świdnickiej pisarki. Urszula Kozłowska, autorka opowieści dla najmłodszych zachorowała na nowotwór złośliwy atakujący jelito grube i wątrobę. Fundacja Sedeka za pośrednictwem swojego portalu siepomaga.pl jeszcze przez niespełna 2 tygodnie będzie zbierać pieniądze umożliwiające leczenie, rehabilitację i codzienne funkcjonowanie pani Uli, która nie mogąc tworzyć i spotykać się ze swoimi czytelnikami została pozbawiona źródła utrzymania.

Zapraszam wszystkich na Charytatywny Maraton Zumby dla naszej wspaniałej świdniczanki Urszuli Kozłowskiej. Startujemy w niedzielę 01 października 2017 o godz. 16.00 w Hali Sportowej na Zawiszowie – informuje Dorota Paliwoda, organizatorka akcji – Większość z nas nawet nie wie, że pani Ula gości w naszym domu, a książeczki jej autorstwa cieszą najmłodszych z naszego otoczenia. Dlatego zachęcamy, by na to wydarzenie przyjść z dziećmi, dla których przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji. W programie m.in. malowanie twarzy, losowanie cennych nagród, kiermasz ciast domowych, licytacje, fotobudka. Udało nam się także zaprosić Monikę-Annę Wiśniewską, która poprowadzi przejażdżki na swojej klaczy Rosie. Liczni sponsorzy przygotowali szereg cennych upominków do rozlosowania wśród uczestników maratonu:

·         karnety do FITNESS MAX POWER Anny Stolarskiej

·         talony na pizzę do zrealizowania w Willi „Justynka” w Bystrzycy Górnej

·         łapacz snów i poduszki – „hand made” od Domowego Zacisza

·        vouchery na pizzę i zniżka dla uczestników maratonu (po okazaniu kuponu, który będzie wręczany na maratonie przez hostessy) do Pizzerii Da Grasso

·         vouchery do Manufaktury na kwotę 50 zł

·       uroczysta kolacja z wyborem dań (voucher 100 zł) w Chacie nad Sztolnią w Bystrzycy Górnej

·         soki tłoczone od Sadu Burkatów

·      bony podarunkowe na masaż, konsultację dietetyczną, trening personalny, oraz lekcję gry w squash od Centrum Alma Vita Świdnica

·         makijaż permanentny, makijaż okolicznościowy od Lumaki Studio

·       vouchery na 50 zł na dowolną wycieczkę organizowaną przez biuro OMNIBUS ze Szczawna Zdrój

·         słodkie upominki od Śnieżka ZPC Świebodzice

·         zabiegi oraz talony zniżkowe od SOUVRE INTERNATIONALE

·         talony na pizzę ufundowała Pizzeria Pod Kopułą

·         tort od cukierni BIS (Wojewodzic)

·         voucher o wartości 50 zł na specjały od „Wibracji Samku”

·         bransoletki od „Rękodzieła Ani”

·         karnety na zajęcia w Centrum JOGI Padmasana Iwona Sara

·         voucher na kawę, ciasto i konsultację dietetyczną w No Sugar Cafe w Świdnicy

·         kompozycje kwiatowe od kwiaciarni Anny Mieloch

·         karnety na udział w zajęciach Akademii Sztuk Walki ze Świdnicy

·         KSIĄŻECZKI OD PANI ULI

Lista wciąż się poszerza o kolejnych fundatorów nagród. Honorowy patronat nad imprezą objęła prezydent Beata Moskal-Słaniewska.

O dobrą zabawę i świetną kondycję uczestników zadbają instruktorzy Zumby ze Świdnicy, Strzegomia, Wałbrzycha, Wrocławia a nawet Jeleniej Góry: Anna Stolarska, Monika Dąbrowska, Aleksandra Relikowska, Patrycja Dubas, Ewa Zapolna, Sandra Baranowska, Kamila Jakubiak oraz Rafał Gajdzik (informacje o nich znajdziecie na facebookowym profilu wydarzenia Charytatywny Maraton Zumby dla Urszuli Kozłowskiej: https://www.facebook.com/events/251162638722869/). Aby wziąć udział w „Maratonie” należy zakupić u wolontariuszy przy wejściu cegiełki w kwocie 25zł. Reszty nie wydajemy – śmieje się Organizatorka akcji, zachęcając do dzielenia się w miarę możliwości również wyższymi kwotami. Dzieci oczywiście wchodzą na zumbę bezpłatnie – dodaje – Pieniądze będą zbierane do puszki fundacji, a każdy otrzyma opaskę z numerem na rękę, która będzie potrzebna przy licytacji i losowaniu nagród. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie pani Uli. Tańczymy, bawimy się i w ten sposób łącząc przyjemne z pożytecznym pomagamy. Bardzo na Was liczymy!– zachęca do udziału Dorota Paliwoda.

Przypominamy, że wciąż jeszcze można wpłacać pieniądze na konto fundacji wspomagając w ten sposób zbiórkę dedykowaną pani Uli. Do osiągnięcia celu ustalonego na 75 000 zł pozostało około 6000 zł. Dowolne wpłaty należy kierować na konto Fundacji Sedeka w Alior Banku:

93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

W temacie przelewu należy wpisać: 11292 Grupa OPP – Pomóżmy Urszuli Kozłowskiej wygrać z rakiem.

Szczegóły zbiórki dostępne na: https://www.siepomaga.pl/urszula-kozlowska oraz http://sedeka.pl/opp/pomozmy-urszuli-kozlowskiej-wygrac-z-rakiem

/red./

zdjęcia ze strony siepomaga.pl

Poprzedni artykułZwycięskie puchary dla Wrocławia i Poznania! [FOTO]
Następny artykułPiłkarze Polonii-Stali postraszyli faworyta [FOTO]