Strona główna 0_Slider Znamy Fit Mężczyzn

Znamy Fit Mężczyzn [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

1

Jak pokazują zdjęcia laureatów konkursu, który przygotowaliśmy z okazji Dnia Chłopaka, pojęcie „Fit Mężczyzny” jest bardzo szerokie i pozwala każdemu – bez względu na wiek i rodzaj aktywności fizycznej – zgarnąć nagrody ufundowane przez świdnicki klub Fitness World.

Dzień Chłopaka to w zasadzie święto wszystkich panów od 0 do 100 a nawet więcej lat, bo ponoć w każdym mężczyźnie drzemie chłopiec. Tym samym piękniejsza część redakcyjnej załogi składa najlepsze życzenia męskiej reprezentacji naszych Czytelników. A nagrody wędrują do odważnych panów, którzy podeszli do tematu z powagą, ale i dystansem.

Zestaw sportowych gadżetów na pewno ucieszy najmłodszego uczestnika naszego konkursu, którego sportowa postawa jest godna naśladowania: Drugi zestaw trafi do pana Tomasza, który jako „Fit Tata” sprawdza się doskonale i to w kilku dziedzinach sportowych jednocześnie:

Miesięczny karnet do Fitness World trafi natomiast do pana Jacka. Kiedy pogoda nie będzie zachęcać do aktywności na zewnątrz, pan Jacek będzie mógł kontynuować bieganie na bieżni w Fitness World lub skorzystać z innych sportowych możliwości:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególne gratulacje składamy laureatom!

/red./

Poprzedni artykułDrakonalia, czyli Święto Latawca [FOTO]
Następny artykułKibicujemy świdnickim piłkarzom! Relacja live z meczu Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica