Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Pierwszy powakacyjny weekend pełen jest propozycji na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. To także świetna okazja, by spróbować nowych kulinarnych przepisów albo wybrać się w daleką podróż. Chwilę oddechu jak co tydzień zapewni Magazyn Swidnica24.pl.

Na grzyby? Pewnie! Pogoda wymarzona, jest ciepło i wilgotno, a zamiast patrzeć z zazdrością na zdjęcia koszy pełnych prawdziwków i kurek, warto samemu sięgnąć po ten pyszny dodatek do potraw. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch w cyklu „Czary Penelopy” podpowie, jak przyrządzić luksusową zupę kurkową. Szczegóły i więcej przepisów w dziale Kuchnia.

Wrzesień to ulubiony miesiąc nowożeńców. Przyszli małżonkowie chcą, by ten wyjątkowy dla nich dzień, gdy powiedzą sobie „tak”, był niezapomniany także dla gości. Prześcigają się w pomysłach na drobne pamiątki z wesela. I o tych drobiazgach pisze Beata Norbert w cyklu „Piękniejszy świat Beaty”.

A jak tam po pierwszym tygodniu nauki? Dało się przetrwać? Można mieć dużo zastrzeżeń do polskiej szkoły, a zwłaszcza do tych, którzy próbują ją zepsuć, ale jeśli komukolwiek nie podobają się warunki, w jakich uczą się polscy uczniowie, powinni wybrać się razem z Marzeną Ziębą do Indii i Kambodży. Świdnicka nauczycielka w cyklu „Belfer w podróży” zaprasza do szkół, które często nie mają nawet ławek, a i tak są marzeniem dzieci.

Na deser zapraszamy do kącika z humorem. Rysownik Paweł komentuje nadchodzące wydarzenia w Świdnicy.

/Redakcja/

Poprzedni artykułBelfer w podróży: O edukacji w innych krajach cz.I
Następny artykułRenifer w serduszka [FOTO]