Przez godzinę ruch pociągów na stacji w Jaworzynie Ślaskiej był utrudniony. Jeden z torów został zablokowany przez wagon pociągu towarowego.
Około godziny 10.30 podczas przejazdu na tor odstawczy towarowego składu wagon wypadł z szyn. – Wagon był pusty – informuje Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK. Po godzinie przeszkoda została usunięta i ruch pociągów wrócił do normy. Wcześniej pasażerowie byli informowani o utrudnieniach. Okoliczności zdarzenia zbada rutynowo powoływana w takich sytuacjach komisja.
/asz/
Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

![Spłonął boks śmietnikowy przy Parkowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Saperow-pozar-smietnika-2026.06.13-mix-238x178.jpg)

![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-238x178.jpg)
![Spłonął boks śmietnikowy przy Parkowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Saperow-pozar-smietnika-2026.06.13-mix-100x75.jpg)

![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)



