Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnicki dzień bez samochodu z nagrodami

Świdnicki dzień bez samochodu z nagrodami

2

Akcja „Świdnicki dzień bez samochodu” zaplanowana została na 22 września. Każdy, kto w najbliższy piątek zdecyduje się nie korzystać z samochodu i podróżować autobusem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, ma szansę zgarnąć cenne nagrody. Do wygrania tablet, dyski przenośne, pamięci flash, albumy o katedrze świdnickiej oraz bilety miesięczne.

By zdobyć nagrody wystarczy kupić i skasować bilet, a następnie przesłać numer na nim się znajdujący (lub z paragonu) na adres: [email protected] wraz z numerem rejestracyjnym swojego samochodu, oraz imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym. Jeśli do maila będzie dołączona opinia na temat jazdy autobusem, jego twórca ma szansę na dodatkową nagrodę. Recenzje zostaną zamieszczone (przy zachowaniu anonimowości) na facebooku.

W konkursie można zarejestrować od jednego do dziesięciu biletów skasowanych tego dnia, a zgłoszenia można przesyłać do 30 września. Losowanie nagród odbędzie się 4 października. W konkursie można wygrać tablet Samsung Galaxy Tab, dwa dyski przenośne Seagate Expansion Portable 2TB USB 3.0, trzy pamięci flash Toshiba Hayabusa 64GB USB 2.0, dziesięć albumów o katedrze świdnickiej oraz pięć biletów miesięcznych. Dodatkową nagrodę – bilet miesięczny otrzyma osoba, której recenzja zamieszona na FB uzyska najwięcej polubień. Warunkiem odbioru nagrody jest okazanie skasowanych biletów (lub kupionych u kierowcy paragonów) z wybitą datą 22 września 2017 roku, z numerami zgodnymi ze zgłoszonymi oraz ważnego dowodu rejestracyjnego.

W ramach „Świdnickiego dnia bez samochodu” oprócz konkursu pracownicy Wydziału Transportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy przeprowadzą badanie ankietowe wśród pasażerów na temat komunikacji miejskiej. Każda osoba, która weźmie udział w ankietowaniu otrzyma miejski gadżet.

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

/Witold Tomkiewicz, rzecznik prasowy MPK w Świdnicy/