Strona główna 112 Pedofil zostaje na wolności

Pedofil zostaje na wolności

8

Tomasz Ł. ze Świdnicy, skazany za przestępstwa seksualne na dzieciach pozostanie na wolności. Sąd Okręgowy we Wrocławiu miał dzisiaj podjąć decyzję o powrocie 27-latka za kraty, ale na razie nie znalazł placówki, do której mógłby trafić mężczyzna chorujący na stwardnienie rozsiane.

Tomasz Ł. został skazany za przestępstwa seksualne na dzieciach na 6,5 roku więzienia, jednak ze względu na postępującą chorobę wydział penitencjarny Sądu Okręgowego we Wrocławiu zadecydował o przerwie w odbywaniu kary. W tym czasie dopuścił się kolejnego czynu. Jest oskarżony o kilkukrotne wykorzystanie seksualne 5-latka. W tej sprawie toczy się proces przed sądem w Świdnicy. Prokuratura Rejonowa zwróciła się do zakładów karnych w Polsce o wskazanie miejsca, w którym mężczyzna mógłby oczekiwać na wyrok w ramach tymczasowego aresztu, ale żadna placówka nie zgodziła się na przyjęcie chorego.

Sąd Okręgowy we Wrocławiu oczekuje na stanowisko szpitala przy Zakładzie Karnym w Gdańsku. Kolejne posiedzenie ws. ewentualnego powrotu Tomasza Ł. do więzienia zaplanowano na 22 września.

/red./

 • Kamil

  Był kiedyś na świdnickim rynku taki kiosk, gdzie mieściła się policja. Jakby tak postawić coś takiego w tym samym miejscu co kiedyś i tam umieścić tego pedofila. Tanim kosztem możnaby szybko zrobić jakiś prowizoryczny areszt dla tego zwyrodnialca.

  • Wiktor Lis

   nooo i można by było wrzucać mu banany przez jakąś szczelinę… 😉

 • iras

  Podrzucuc skazanego do siedziby PiS-u , moze i byc Warszawa.
  Skoro tam na plakatach go reklamuja,
  To niech sie nim zaopiekuja.
  W koncu rzadza!!!!!!

  • Adrian

   Ale to sąd go nie zamknął.

 • Pozytywny

  A gdzie są pajace ze świeczkami ? Dzisiaj nie protestują? To właśnie oni bronią takich pedofili.

 • Joker

  K….jaja normalnie!!! On sobie spaceruje bez tego zdymanego wózka a zgrywa kaleke!!! Bedzie kaleka jak z tego 4,pietra razem z tym wózeczkiem wyleci!!!!!

 • Joker

  Co za Prawo co za Sąd!!!!! J……..was w d…. Jak on to robi!!!!

 • YES

  o,pedofiul z plakatu!