Strona główna Temat dnia Happy English – angielski dla dzieci

Happy English – angielski dla dzieci

0

Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczyć w formie zabawy. Ciekawie zaaranżowane zajęcia, konwersacje w trakcie zwykłych czynności i zabaw, to najlepszy sposób nauki. Takie spotkanie jest dla dziecka relaksem, przyjemnością, atrakcją i pozwala mu w niezauważalny sposób obcować z nowym językiem. Dziecko nawet nie wie, że się uczy i rozwija. Do tego właśnie dążymy!

W naszej szkole nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Łączymy ze sobą różne metody, kładąc szczególny nacisk na opanowanie zdolności komunikacji. Zajęcia prowadzimy przez okres roku szkolnego oraz w czasie wakacji.

Podczas nauki korzystamy z nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, tablety, laptopy, projektor, pozwalające na prowadzenie zajęć w atrakcyjny dla dzieci sposób.

Gwarantujemy miłą i kameralną atmosferę, twórcze i wesołe zajęcia, znakomitą zabawę oraz kontakt lektora z rodzicami.

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (4-13 lat). W ofercie są zajęcia indywidualne, w parach i w małych grupach (max 4-osobowych). Możliwe są również lekcje z dojazdem do ucznia. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszym facebookowym profilu: https://www.facebook.com/HappyEnglishSwidnica/

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTo będzie deszczowy mecz: Polonia-Stal – Nysa Kłodzko [RELACJA LIVE]
Następny artykułPojechali najoszczędniej i wygrali rajd o kropelce [FOTO]