Strona główna Kultura Zrób zdjęcie z wypożyczoną książką i wygraj nagrodę

Zrób zdjęcie z wypożyczoną książką i wygraj nagrodę

1

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana K. Norwida, w ramach obchodów 70-lecia swojego istnienia, ogłasza konkurs fotograficzny „Czytanie nie ma granic”. By wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie z wypożyczoną ze świdnickiej biblioteki książką i przesłać na adres instytucji. Do wygrania bon upominkowy w kwocie 300 zł.

Do 31 października można zgłaszać swoje prace do konkursu fotograficznego „Czytanie nie ma granic”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świdnicy, w ramach 70-lecia swojego istnienia. By wziąć udział w zmaganiach wystarczy zrobić zdjęcie z uwiecznioną książką ze świdnickiej biblioteki (w wersji papierowej lub e-book) oraz danych osobowych umożliwiających identyfikację uczestnika.

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice, jednak do konkursu przesłać je można tylko w formie plików cyfrowych, zgodnie z parametrami: fotografie muszą być zapisane w formacie plików JPEG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 1MB. Nazwa pliku zawierającego zdjęcie powinna składać się z nazwiska i pierwszej litery imienia oraz nazwy „bib”, wzór: wojciechowska_m_bib.

Wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursu, gdzie zostanie przeprowadzone głosowanie. Na każde zdjęcie można oddać jeden głos dziennie. Zwycięzca otrzyma bon upominkowy o wartości 300 zł na zakupy w sieci Empik.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: [email protected] Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 listopada. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej oraz fanpage’u organizatora.

Szczegółowy regulamin znajdziesz TUTAJ!

/oprac./

Poprzedni artykułKot meloman
Następny artykułKomórki macierzyste dla świdniczanki za darmo. Brakuje 1 tys. zł na wyjazd