Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Przedostatni wakacyjny weekend w Świdnicy i okolicach obfituje w atrakcyjne wydarzenia. Jednym z nich są XI Targi „Zdrowie ma smak”, organizowane w tym roku z dużym rozmachem. I trochę przypadkiem, ale niezupełnie właśnie do nich nawiązują felietony z najnowszego weekendowego Magazynu Swidnica24.pl, do którego lektury zachęcamy!

Na targach poczesne miejsce zajmuje żywność, która zdecydowanie pachnie już późnym latem. A finał wakacji zdecydowanie zwiastują rosnące stosy przetworów. W słoikach zamknąć można wiele, ale że rzodkiewkę też? Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch w cyklu „Czary Penelopy” zachęca do tego pomysłu i zdradza przepis. Szczegóły w dziale Kuchnia.

Targi to nie tylko samo zdrowie, ale także sam smak (choć ze smakiem w parze często idą kalorie). Z przymrużeniem oka tę właśnie okoliczność komentuje w dziale Humor świdnicki rysownik Paweł.

A na deser „Piękniejszy świat Beaty” i silne postanowienie: więcej życia, mniej internetu. Ale to dopiero po lekturze Magazynu! Zapraszamy do działu Refleksje.

Udanego weekendu!

Redakcja

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Kiszone rzodkiewki
Następny artykułWyciek skażonej substancji do Bystrzycy [FOTO]