Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Można odetchnąć, burze przeszły bokiem. Sobota zapowiada się chłodniejsza niż ostatnie dni, w sam raz na porządkowanie wakacyjnych zdjęć albo szaleństwa w kuchni. Można też zajrzeć do Magazynu Swidnica24.pl, a tam najnowsze przepisy i felietony z podróży.

Beata Norbert w ostatniej chwili zobaczyła raj, który w ubiegły piątek zmiotły potężne nawałnice. Przejechała przez Kaszuby, Trójmiasto i Żuławy, spotykając piękne widoki i nie mniej pięknych i dobrych ludzi. O swojej wyprawie, bogato ilustrowanej zdjęciami, pisze w najnowszym odcinku „Piękniejszego świata Beaty”.

Rodzina Małków nie ustaje w rekomendowaniu polskich atrakcji turystycznych. Kto nie lubi tłoku, może wybrać się w miejsce, które Ola i Michał razem z córką zwiedzili w te wakacje – Wieluń. Dlaczego warto się tam wybrać, o tym w dziale Turystyka, w cyklu „Małki w podróży”.

Sezon na przetwory w pełni. Po zachwytach nad świeżymi owocami i warzywami Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch zabrała się za przygotowywanie słoików na zimę. Na pewno każdy ma swoje własne, świetnie sprawdzone przepisy, ale może czasem niewielka nawet podpowiedź sprawi, że np. kiszone ogórki, które są bohaterami najnowszego odcinka, będą smakowały jak nigdy dotąd. Po przepis zapraszamy do działu Kuchnia.

Udanego weekendu!

/red./

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Kiszone ogórki
Następny artykułME: Dominacja Niemców, nadszedł czas na cross [FOTO]