Strona główna Temat dnia Rozpoczął się II etap budowy osiedla Park Zawiszów

Rozpoczął się II etap budowy osiedla Park Zawiszów

2

Rozpoczęliśmy budowę kolejnego budynku w ramach budowy osiedla „Park Zawiszów”. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykończenia mieszkań, doskonały dostęp do lokalnej infrastruktury – transportu publicznego, szkół, żłobka, osiedlowych sklepów – to niewątpliwie największe i najważniejsze atuty osiedla.

Docelowo osiedle „Park Zawiszów” będzie liczyło 3 budynki o wysokim standardzie  wykończenia. Już pierwszy etap, w którym powstaje 3 piętrowy budynek wzbudził wysokie zainteresowanie wśród nabywców.

Oba budynki liczące razem 146 mieszkań 2,3,4 pokojowych o powierzchni 34m²-75m². Właściciele mieszkań parterowych będą mogli cieszyć się powierzchnią dodatkową w postaci ogródków, a nowe „M” na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony. Dostępne dla mieszkańców osiedla będą także bezpłatne miejsca parkingowe, a w kondygnacji podziemnej miejsca parkingowe z boksami siatkowymi, oraz komórki lokatorskie.

Osiedle zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy.

Lokalizacja Parku Zawiszów jest niewątpliwie jego dużym atutem – łączy w sobie położenie w zacisznym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia spokój i wypoczynek, a jednocześnie jest to miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta, dzięki czemu pozostaje się blisko centrum wydarzeń.

Pierwsi mieszkańcy budynku A odbiorą klucze do swoich czterech kątów jeszcze w IV kwartale 2017 roku.

Przypominamy o możliwości skorzystania z wielu ciekawych i atrakcyjnych finansowo programów lojalnościowych, wakacyjnej promocji oraz upustu na podziemne miejsca postojowe.

www.parkzawiszow.pl

https://web.facebook.com/parkzawiszow/

Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży:

Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1 , tel. 662 211 370

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZaginął kot Oreo [Aktualizacja]
Następny artykułZnamy zwycięzców turnieju piłkarskiego Silesian Cup! [FOTO/VIDEO]