Są coraz popularniejsze i podbijają nie tylko miejscowości wypoczynkowe. Restauracje i kawiarnie na kółkach po raz drugi mają swój festiwal w Świdnicy. Przed Galerią Świdnicką stanęło 12 food trucków.
Amerykańskie burgery, frytki w wielu odsłonach, shake’i, dania tajskie z woka, ryby, tosty i sandwiche, azjatyckie bułeczki, lemoniady i kawy z dodatkami – to tylko część oferty, z jakiej mogą skorzystać goście Food Truck Show. Na placu przy ul. Westerplatte przed Galerią Świdnicką powstała plenerowa restauracja z dodatkowymi atrakcjami. Na dzieci czekają dmuchane zamki, a oczekiwanie umila muzyka na żywo.
Dzisiaj food trucki czekają na chętnych do 21.00, jutro (niedziela, 6 sierpnia) od 12.00 do 18.00.
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński






























![Jak postępują prace przy budowie ronda na drodze krajowej nr 35? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/20260819_Budowa_Ronda_DK_nr_35_Komorow-4-238x178.jpg)


![Azotowa „mgła” na ul. Towarowej w Świdnicy [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/azot-100x75.jpg)





