Strona główna Sport Piłka nożna Jak nie idzie, to nie idzie!

Jak nie idzie, to nie idzie!

0

Wciąż nie wiedzie się na czwartoligowych boiskach w tym sezonie piłkarzom Karoliny Jaworzyna Śląska. Zespół Tomasza Idziaka uległ na własnym stadionie 0:2 Bielawiance Bielawa i z dorobkiem zaledwie 1 punktu plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej hierarchii.

Karolina znalazła się w trudnym położeniu, choć dystans do środkowej części tabeli jest niewielki, to trzeba zacząć punktować, aby rywale nie odskoczyli już na dobre. Wynik meczu z Bielawą ustalony został już w pierwszej połowie. Bramkarza gospodarzy Oskara Wajdzika pokonali kolejno Brazylijczyk Marcos Pauli Baumgarten i Łukasz Grzywiński, a na domiar złego Michał Rosiak został wyrzucony z boiska oglądając czerwoną kartkę. Po zmianie stron los Rosiaka podzielił kolejny z piłkarzy z „Kraju Kawy” Robson Henrique Moreira. Obie ekipy kończyły zatem pojedynek w osłabieniu, lecz rezultat nie uległ już zmianie.

Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa 0:2 (0:2)

Karolina: Wajdzik, Mróz (59′ Czernicki), Wilk, Szyszka, Schmidt (77′ Putaj), J. Rosiak (68′ Pawela), M. Rosiak, Ptak, Drąg (64′ Tymcik), Borowy, Ignatowicz

Poprzedni artykułKino Na Szpilkach powraca po wakacjach!
Następny artykułHalina Kunicka i kabaret „Ciach” dla Artura Klai!