Strona główna 0_Slider Głosowanie na najpiękniejsze zdjęcia trwa!

Głosowanie na najpiękniejsze zdjęcia trwa!

0

Każdy ma własny styl i wrażliwość, obaj codziennie dostarczają czytelnikom portalu Swidnica24.pl fotograficzne zapisy i relacje. Dwaj fotoreporterzy – Artur Ciachowski i Dariusz Nowaczyński, swoje zdjęcia zgłosili do konkursu, ogłoszonego przez National Geographic Channel. Fotografia Dariusza Nowaczyńskiego w tej chwili ma najwięcej głosów w swojej kategorii.

Konkurs ma już siódmą edycję. Uczestnicy nadsyłają zdjęcia do czterech kategorii: Świat, który nas otacza, Ludzie i ich pasje, Polskie krajobrazy, Detal architektoniczny.

Artur Ciachowski ma zaledwie 19 lat, ale już spory dorobek na swoim koncie. Zaczynał od zdjęć na spotkaniach i wyjazdach rodzinnych, w szkole podstawowej dostał w prezencie swoją pierwszą lustrzankę. I w gimnazjum i w liceum (jest absolwentem II LO w Świdnicy) szybko zapracował na miano szkolnego fotografa. Od kilku lat stale współpracuje z Klubem Piłkarskim Polonia Stal Świdnica, od blisko trzech lat ze Swidnica24.pl. Od ponad roku jest członkiem zespołu redakcyjnego.

Artur specjalizuje się w fotografii sportowej i reporterskiej, ale do konkursu zgłosił zdjęcie w kategorii „Świat, który nas otacza”, którego bohaterem jest Świdnica.

Na zdjęcie można głosować TU. 20 sierpnia zdjęcie miało 715 głosów.

„Czarne chmury nad miastem”. Zdjęcie Artur Ciachowski

Dariusz Nowaczyński jest pasjonatem fotografii i lotów balonowych. Jego specjalizacją stały się pejzaże, wykonywane podczas podniebnych podróży. Z równą pasją fotografuje Świdnicę. Od dawna współpracuje ze swidnica24.pl, w zespole redakcyjnym jest od kilku miesięcy. Do konkursu zgłosił 3 zdjęcia.

„Mądrość prababci”. Głosuj TU.  – w tej chwili, 20 sierpnia, na prowadzeniu z 2119 głosami
„Czy przetrwają burze?”. Głosuj TU.
„Magiczna Ślęża”. Głosuj TU.

Mądrość prababci. Zdjęcie Dariusz Nowaczyński

Czy przetrwają burze? Zdjęcie Dariusz Nowaczyński

Magiczna Ślęża. Zdjęcie Dariusz Nowaczyński

Głosowanie potrwa do 4 września, na jedno zdjęcie codziennie można oddać 1 głos. Zachęcamy do wsparcia prac naszych fotoreporterów.

Redakcja

Poprzedni artykułPożar w szkółce leśnej
Następny artykułŚwidnicki zespół wydaje debiutancki krążek [FOTO]