Strona główna 0_Slider Cud kociątko do adopcji

Cud kociątko do adopcji [FOTO]

0

Urocza około trzymiesięczna Lejka uwielbia być głaskana i chętnie wskakuje na kolana. Nie stroni także od zabaw i psot. Kotka znalazła się wśród pięciu maluchów porzuconych przy jednej z posesji w Świdnicy. Swój tymczasowy dom znalazła w świdnickim Schronisku dla Bezdomnych. Cud kociątko czeka na nowego, odpowiedzialnego właściciela.

Lejla została przyjęta do świdnickiego schroniska 1 lipca wraz z pięcioma maluchami. Zaniedbane i brudne zostały podrzucone na terenie jednej z posesji przy ul. Bobrzańskiej w Świdnicy. Maluchy zaszczepiono, odrobaczono i odpchlono. Cztery z nich już adoptowano. Została tylko urocza Lejka. – To około 3 miesięczna dziewczynka o bardzo miziastym charakterze, a przy tym lubiąca się bawić łobuziara – opisują kotkę pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Lejka korzysta z kuwety. Cud kociątko można adoptować.

Naszym warunkiem, bezdyskusyjnym, aby kocię zostało oddane jest – podpisanie umowy adopcyjnej i deklaracja sprawowania właściwej opieki nad zwierzęciem,wykastrowanie/wysterylizowanie kota po ukończeniu 6 m-ca życia maksymalnie do wieku 1 roku i posiadanie transportera w chwili adopcji, aby bezpiecznie przewieźć pupila – dodają.

***
Zwierzakom można także pomóc wpłacając darowiznę. Fundacja Mam Pomysł: 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082

/FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt/

Poprzedni artykułJazdę skończył w rowie [FOTO]
Następny artykułLekcja futbolu od rezerw Śląska Wrocław