Strona główna Kultura Zgarnij kasę i zagraj koncert przed Kękę

Zgarnij kasę i zagraj koncert przed Kękę

0

W listopadzie po raz drugi w tym roku odbędzie się Wielka Rapsodia Świdnicka. Organizatorzy poszerzają formułę wydarzenia i oprócz udziału w bitwie freestyle dają możliwość zagrania podkładów do pojedynków lub pełnego koncertu. W puli nagród jest 1100 zł oraz m.in. występ w roli supportu przed KęKę!

Do tej pory odbyły się już cztery edycje Wielkiej Rapsodii Świdnickiej, które przyciągnęły fanów hip-hopu z okolic Świdnicy oraz odleglejszych zakątków Polski. Głównym punktem imprezy była zawsze bitwa freestyle z podkładami granymi przez liveband. Dodatkowo można było obejrzeć występy m.in. Trzeciego Wymiaru, Modulators czy Theodora.

Wielka Rapsodia Świdnicka #4.5 odbędzie się w sobotę 18 listopada w Klubie Bolko. Druga odsłona tegorocznej imprezy daje więcej szans na zaprezentowanie swoich umiejętności lokalnym wykonawcom.

KONCERT
Masz materiał, który chciałbyś zaprezentować na koncercie? Prześlij linki do odsłuchu Twoich utworów. Autor najlepszych nagrań otrzyma 300 zł i wystąpi 29 września jako support przed KęKę! 2 kolejnych wykonawców zaprosimy do zaprezentowania się 17 listopada podczas WRŚ – zachęcają organizatorzy.

WINYL
Trzech najlepszych turntablistów otrzyma po 100 zł i zagra 17 listopada podkłady do bitwy eliminacyjnej. Wtedy też wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma dodatkowe 100 zł i możliwość występu podczas przyszłorocznej WRŚ.

FREESTYLE
Czterech najlepszych uczestników bitwy zgarnie po 100 zł i otrzyma bezpłatny udział z pominięciem eliminacji na kolejnej edycji WRŚ.

Organizatorem wydarzenia jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.sok.com.pl/rapsodia4-5/.

/Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/

 

Poprzedni artykułKrwiodawcy obdarowani [FOTO]
Następny artykułRuszyła największa inwestycja drogowa w Świebodzicach