Strona główna 112 Zakaz noszenia broni

Zakaz noszenia broni

26

W miesiącu lipcu nie tylko w województwie małopolskim, ale i dolnośląskim wprowadzony został czasowy zakaz noszenia i przemieszczania w stanie rozładowanym wszelkiego rodzaju broni. Być może jednym z wielu powodów takiego działania była dzisiejsza wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie, a we Wrocławiu chociażby zbliżające się Światowe Igrzyska Sportowe The World Games.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 czerwca 2017 r. w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym, wprowadza się zakaz noszenia i przemieszczania w stanie rozładowanym wszelkiego rodzaju broni.

Zakaz obowiązuje – na obszarze województwa małopolskiego – w okresie od dnia 1 lipca 2017 r. do dnia 13 lipca 2017 r., na obszarze miasta stołecznego  Warszawy – w okresie od dnia 5 lipca 2017 r. do dnia 7 lipca 2017 r. oraz na obszarze województwa dolnośląskiego – w okresie od dnia 18 lipca 2017 r do dnia 31 lipca 2017 r. /MSWiA/

/KPP Świdnica/

 

 

Poprzedni artykułPrzetarg unieważniony. Co z nowoczesnymi autobusami dla Świdnicy?
Następny artykułCo grają w kinie [REPERTUAR CINEMA3D]