Strona główna 0_Slider Wpadli z torbami pełnymi kosmetyków

Wpadli z torbami pełnymi kosmetyków

0

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może 2 mieszkańcom Świebodzic, zatrzymanym przez funkcjonariusza świdnickiej komendy. Mężczyźni podejrzani są o kradzież kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie miasta.

Funkcjonariusz był w drodze na Komisariat Policji w Świebodzicach, gdzie miał objąć służbę, gdy  zauważył znanych mu dwóch mężczyzn, dźwigających wielkie reklamówkami wypełnione po brzegi. Mężczyźni na widok policjanta gwałtownie zmienili kierunek i zaczęli iść szybkim krokiem, ale nie uszli zbyt daleko.

Zatrzymani mężczyźni w reklamówkach przenosili kosmetyki łącznie 74 sztuki szamponów i żelów pod prysznic, które jak się okazało padły ich łupem w jednym ze sklepów na terenie miasta. Towar odzyskany został w całości i zwrócony do sklepu, gdzie obsługa dopiero po fakcie zorientowała się o kradzieży na łączną kwotę około 520 zł.

Mężczyźni, wielokrotnie notowani dwaj mieszkańcy Świebodzic w wieku 24 i 31 lat,  zostali przesłuchani i usłyszeli zarzut kradzieży. Grozi im teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak się okazało, 31-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, w związku z tym został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie poczeka do następnej rozprawy sądowej.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykuł„To jeszcze nie koniec, będziemy tu codziennie” [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPiana w fontannie