Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Wakacje na półmetku. Dla jednych to już połowa, dla innych – dopiero pół. Wszystkich zdecydowanie godzi kwestia weekendu, bo on dopiero startuje! Wolny czas warto poświęcić na sprawienie sobie i bliskim przyjemności. A pomogą w tym autorzy Magazynu Swidnica24.pl.

Jak co tydzień rodzina Małków podpowiada kierunki wypraw, tych bliskich i tych dalekich. Tym razem zapraszają w Pieniny, a okraszona wieloma zdjęciami barwna relacja z podróży zawiera też to, co niezwykle cenne – informacje o cenach, odległościach, środkach transportu. Wszystkie szczegóły w dziale Turystyka.

W podróż wybiera się także mistrzyni rękodzieła i autorka cyklu „Piękniejszy świat Beaty”. Beata Norbert po intensywnych miesiącach pracy nad pięknymi drobiazgami już za chwilę wsiada na rower, by wyruszyć w Polskę. I dzieli się dylematami – jak najbliższym relacjonować takie wyjazdy? Z niegasnącym optymizmem czy dosłownie? O tym w dziale Refleksje.

I na deser – smak dzieciństwa. A przypomina go Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch, proponując prostą, ale niebanalną wariacje na temat kolby kukurydzy. Przepis jak zawsze czeka w dziale Kuchnia.

Zapraszamy!

Poprzedni artykułMałki w podróży: Pieniny – Jezioro Czorsztyńskie – Zamki w Niedzicy i Czorsztynie
Następny artykułMiędzynarodowa letnia akademia