Strona główna 0_Slider Przed nami II Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej

Przed nami II Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej

0

Tylko dwa dni pozostały do drugiego w tym sezonie letnim Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza z udziałem zawodników i zawodniczek z całego Dolnego Śląska odbędzie się w niedzielę, 30 lipca. 

 

Zapisy dwuosobowych par damskich i męskich odbędą się jak zawsze w dniu turnieju w godz. 9.30 – 10.00 w pobliżu boisk do siatkówki plażowej na terenie OSiR-u (Śląska 35). Pierwsze piłki powędrują w górę już o 10.00, kiedy to rozpocznie się cała rywalizacja. Szczegóły można uzyskać pod numerami telefonów 74 852 12 62 i 607 944 999.

W pierwszym tegorocznym turnieju na starcie stanęło aż 28 par męskich i 4 kobiece. Rozegrano ponad 60 spotkań, a całe zmagania trwały ponad 9 godzin. W Świdnicy oprócz gospodarzy wystąpili zawodnicy z Wrocławia, Dzierżoniowa, Kudowy Zdroju, Bielawy, Wałbrzycha, Leśnej, Kamiennej Góry, Strzegomia, Żarowa i Witoszowa. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się Paweł Olszewski i Michał Szydłowski z Wrocławia, w kategorii kobiet triumfowały Justyna Mróz oraz Aleksandra Druciak.

W II Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej barw portalu Swidnica24.pl bronić będą dwa męskie duety. Mowa o Adamie Peczynskim i Marku Derdzie oraz Kamilu Kasztelanie i Pawle Denysewiczu. Trzymamy kciuki za wysoką formę naszych siatkarzy.

Poprzedni artykułCo? Gdzie? Kiedy? Weekendowy kalendarz imprez
Następny artykułWakacyjne wycieczki po Świdnicy