Strona główna 0_Slider POSŁUCHANE przed świdnickim bosmanatem już w sierpniu

POSŁUCHANE przed świdnickim bosmanatem już w sierpniu

0

Po czerwcowych świdnickich spotkaniach z muzyką elektroniczną Fundacja Ładne Historie zaprasza na kolejną porcję muzycznych podróży prezentowanych przez POSŁUCHANE 3.0.

W sierpniu z cyklem Posłuchane 3.0 spotkamy się w sobotę, 19 sierpnia, w świdnickim Bosmanacie nad Zalewem Witoszówka. Starannie dobrane muzyczne emocje w pięknej okolicy zapewnią: Nanook of the North – kolaboracja Piotra Kalińskiego z Hatti Vatti ze Stefanem Wesołowskim, którzy mają na swoich kontach współpracę z nazwiskami takimi jak Mikołaj Bugajak czy Misia Furtak; utalentowany pierwiastek kobiecy – Resina, połączenie wiolonczelistki, kompozytorki i muzykoterapeutki współtworzącej muzykę do spektakli teatralnych. W Bosmanacie pojawi się również Naphta, znany z projektu Naphta Live Band, jako prowadzący audycję Purpurowe Rejsy w Radiu LUZ i podopieczny wytwórni Astigmatic Records. Nie zabraknie Urbańskiego, czyli Wojtka związanego z inicjatywą RYSY, producenta i czarodzieja dźwięku grającego na największych scenach muzycznych świata. Na tym nie koniec. Do krainy wieczornego relaksu podczas afterparty w Pustostanie przeniosą nas: reprezentanci ekipy Regime Szymon Piotr, entuzjasta elektroniki i redaktor Wieczoru Klubowego w Radiu LUZ, i Sierakowski, łączący w swoich setach egzotyczne dźwięki z subtelnymi, a także surowymi melodiami, którymi zawładnął sercami wrocławskiej publiczności; oraz pochodzący ze Świdnicy Slime, grający zarówno sety, jak i muzykę na żywo, dobrze znany wśród świdnickiej widowni. Bilety w cenie 35zł można nabyć elektronicznie (szczegóły na wydarzeniu). Dla świdniczan organizatorzy przygotowali specjalną ofertę – bilety w promocyjnej cenie 20zł można znaleźć między 15 lipca a 15 sierpnia w lokalnej informacji turystycznej.

Nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących, a także konkursu dla młodych twórców z regionu Dolnego Śląska. Szczegółowe informacje o godzinie rozpoczęcia wkrótce na stronie posłuchane.pl

/opr. red./

Poprzedni artykułŚKPR wraca do treningów i przedstawia kolejnego zawodnika
Następny artykułNa motocyklach ze św. Krzysztofem [FOTO]