Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Parkowanie “na wcisk” czy na pasie zieleni można wytłumaczyć brakiem miejsc postojowych, ale co sprawia, że mimo mnóstwa wolnej przestrzeni i tak kierowca stawia auto w najdziwniejszej pozycji? Między innymi takie irracjonalne przykłady ze świdnickich ulic zebrali czytelnicy Swidnica24.pl. W tym odcinku cyklu bonus w postaci dodatkowej kategorii – “Jazda bez trzymanki”.

Ulica Polna Droga/Stamma. Czytelniczka komentuje: Pomimo wolnych miejsc parkingowych – widocznych na fotografiach, auta zaparkowane zostały przy samym skrzyżowaniu, utrudniały wyjazd z ulicy Stamma na Polna Drogę  (ograniczały widoczność z prawej strony). Przechodnie również nie mieli ułatwionego zadania, nie chcę już myśleć o rowerzystach czy matkach z wózkami. Takiego stylu parkowania jeszcze nie widziałam. Wystarczyło wjechać w uliczkę Stamma, na której zawsze jest sporo miejsca lub jak inni skorzystać z wolnych miejsc parkingowych.

Al. Niepodległości:

Ul. Różana:

Ul. Kotlarska (w podwórzu):

Ul. Równa:

Ul. Środkowa:

JAZDA BEZ TRZYMANKI

ul. Komunardów:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./