Strona główna Wydarzenia Świdnica Atrakcje na półkolonii w Świdnicy

Atrakcje na półkolonii w Świdnicy [FOTO]

0

W licznych warsztatach, wycieczkach turystycznych, grze miejskie oraz konkurencjach sportowych uczestniczyli najmłodsi podczas drugiego już turnusu półkolonii w Świdnicy. Dla dzieciaków atrakcyjne wakacje zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury.

Drugi już turnus z Młodzieżowym Domem Kultury w Świdnicy rozpoczął się 3 lipca. W pierwszy dzień najmłodsi świdniczanie uczestniczyli w warsztatach szachowych, tanecznych i muzycznych. Doskonalili oni swoje zdolności pod czujnym okiem Marcina Korzekwy, Renaty Łukaszewicz-Szczepanik i Ewy Tyszkiewicz.
We wtorek podopieczni instytucji kulturalnej pojechali do aquaparku we Wrocławiu, gdzie spędzili cały dzień bawiąc i pływając. Wodne zabawy prowadzili opiekunowie.
W środę została zorganizowana gra miejska. Uczestnicy półkolonii zostali podzieleni na grupy i mieli znaleźć jak najwięcej zwierząt na Rynku, najbardziej punktowane były  kamienne lub metalowe. Gdy dzieci wróciły do MDK-u został zorganizowany turniej w bule.
W czwartek dzieciaki znowu pojechały na wycieczkę. tym razem punktem docelowym była Wielka Sowa. Natomiast w piątek została przeprowadzony na OSIR-ze olimpiada sportowa dla naszych uczestników. Trzeci Turnus rozpocznie się 10 lipca.
/MDK w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚwiatowej sławy gitarzyści zagrają w Krzyżowej
Następny artykułWarsztaty dziennikarskie w Żarowie