Strona główna Sport Piłka nożna Wkrótce rusza Wakacyjna Liga Piłki Nożnej. Kto chętny?

Wkrótce rusza Wakacyjna Liga Piłki Nożnej. Kto chętny?

0

Kto lubi tę dyscyplinę sportu i nie ma jeszcze planów na rozpoczynające się za kilka dni wakacje, może wziąć udział w Wakacyjnej Lidze Piłki Nożnej. Projekt realizowany jest w ramach Inicjatyw Obywatelskich i skierowany do świdnickiej młodzieży w przedziale wiekowym 14-18 lat.

W pierwszej edycji rozegrane zostaną cztery turnieje w dniach 1 lipca, 2 lipca oraz 8 lipca i 9 lipca (soboty i niedziele). Miejsce rozgrywek: boisko „ORLIK” przy SP6 (ul. Wodna).

Organizatorzy zapraszają do udziału drużyny podwórkowe z terenu całego miasta Świdnicy. Karty zgłoszeń drużyn, dostępne będą (od dnia 22.06.2017 r.) do wypełnienia u animatorów na „ORLIKU” przy SP6. Zgłoszenia drużyny należy dokonać do dnia 29.06.2017 r. Zebranie organizacyjne przedstawicieli drużyn na którym omówione zostaną zasady i regulamin rozgrywek odbędzie się w dniu 30.06.2017 r. o godz. 18:00 na „ORLIKU” przy SP6.

W następnej kolejności w ramach powyższej inicjatywy rozegranych zostanie kilka turniejów, skierowanych do tych samych beneficjentów, tym razem na „ORLIKU” przy SP4 (Osiedle Młodych). O sprawach organizacyjnych tego cyklu rozgrywek poinformujemy w terminie późniejszym. Serdecznie zapraszamy do dobrej zabawy i emocji. Na uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody – zachęca pomysłodawca turnieju Wiesław Żurek. Kontakt telefoniczny do organizatora pod numerem 695 451 101.

/opr. red./

Poprzedni artykułWybuchła bimbrownia, budynek uszkodzony
Następny artykułAkcesoria kuchenne, garnki, patelnie – z supermarketu czy ze specjalistycznego sklepu?