Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Każdy, kto uważa, że deszczowa pogoda – zwłaszcza w sobotę – to jakieś koszmarne nieporozumienie, jest w błędzie! Warto z optymizmem pomyśleć, że  oto mamy wspaniałe  usprawiedliwienie na to, by zaszyć się na wygodnej kanapie albo pół dnia spędzić w kuchni. W wolnej chwili można też poczytać kolejne wydanie Magazynu Swidnica24.pl.

„Z jednej strony efektowna brama z drewnianą nadbudówką, w oddali ruiny jakiejś wieży, gdzie indziej jeszcze fragmenty murów, no i wreszcie sam zamek, do którego można się było dostać jedynie przez drewniany most poprowadzony nad pozostałościami fosy. Normalnie gotowa scenografia do „Starej Baśni” lub innego filmu utrzymanego w tych klimatach. Nawet nie trzeba by było nic zmieniać, wystarczyło jedynie usunąć auta.” – z takim zachwytem o zamku Grodziec pisze Michał Małko. W cyklu „Małki w podróży” tym razem podróż w czasie do średniowiecza. Jak zawsze opowieść okraszona jest wieloma zdjęciami i praktycznymi poradami, a to wszystko w dziale Turystyka.

Dla jednych weekendowe wyprawy to sama radość i tylko czekają, by móc wyskoczyć w plener, innych trzeba wywabiać z domu podstępem. I taka wyprawa stała się kanwą do cotygodniowego felietonu Beaty Norbert. Zapraszamy do działu Refleksje.

Na deser Penelopa i jej kuchenne czary. Ten przepis warto przeczytać dzisiaj, a zastosować jutro lub w poniedziałek, gdy wróci upalna pogoda. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch podpowiada, jak własnymi siłami przygotować prosty i pyszny napój orzeźwiający. Więcej w Kuchni.

Zapraszamy i życzymy udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Mrożona herbata
Następny artykułZbiórka elektrośmieci już dzisiaj