Strona główna 0_Slider Powalczą o miano najlepszych na piasku!

Powalczą o miano najlepszych na piasku!

0

Na niedzielę, 25 czerwca zaplanowano pierwszy w tym sezonie wakacyjnym Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Impreza organizowana przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przeznaczona jest dla dwuosobowych drużyn, osobno w kategorii kobiet i mężczyzn open. 

Turniej rozpocznie się o 10.00. Zapisy w dniu imprezy od godz. 9.30 w pobliżu boisk Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Informacje pod numerami telefonów: 74 852 12 62 i 607 944 999.

W ubiegłym roku rozegrane zostały trzy Otwarte Turnieje Siatkówki Plażowej. Każdy z nich rozegrany został w ostatnią lub przedostatnią niedzielę czerwca, lipca i sierpnia. Łącznie na „świdnickiej plaży” zaprezentowały się 82 pary – 22 damskie i 60 męskich. W każdym z turniejów triumfowali przyjezdni. W pierwszych zawodach zwyciężyli: Justyna Mróz i Karolina Olszewska (Wrocław), a także Jakub Zwiech oraz Jakub Popiwczak z Legnicy. W lipcu minionego roku najlepsi okazali się Iga Kozińska i Joanna Rejno z Wrocławia oraz znów Jakub Popiwczak, ale tym razem wspierany przez Piotra Serka (Legnica). W ostatnich zawodach na najwyższych stopniach podium stanęli: Justyna Mróz / Aleksandra Deptuch (Jawor) oraz duet Patryk Nowak / Piotr Chełmowski (Wrocław).

Poprzedni artykułTrwa zacięta walka o medale Mistrzostw Polski
Następny artykułWpadła na drzewo