Strona główna Zwierzaki Kudłata piękność do adopcji

Kudłata piękność do adopcji [Aktualizacja]

0

Aktualizacja – 13 lipca – Około 2 tygodnie temu Dixi została adoptowana. Nowi właściciele zapewnili jej kochający dom we Wrocławiu.

Dixi uwielbiająca towarzystwo i spacery poszukuje troskliwego opiekuna. Suczka może być idealnym przyjacielem dla każdego. Ze spokojnego psa wylegującego się na poduszce, w mgnieniu oka przeobraża się w wesołego kompana zabaw. Adopcję prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.
Dixi to średniej wielkości kudłata przedstawicielka płci pięknej. Zanim trafiła do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy trzymana była w zamkniętym mieszkaniu wraz inną suczką. Pod opieką pracowników świdnickiego schroniska sunia powoli zaczęła otwierać się na ludzi. Po raz pierwszy z boksu wyszła po 3 miesiącach, idąc na swój przełomowy spacer.

Obecnie Dixi przebywa w biurze Schroniska i oswaja się z wieloma osobami. Dixi jest pozbawionym strachu i bardzo spokojnym psem. – Całe jej zachowanie przywodzi na myśl stworzenie, które rozkwita dopiero wtedy, gdy się ją zauważy. Po zawołaniu, bądź wypowiedzeniu jej imienia – w ułamku sekundy potrafi ze spokojnego psa, przerodzić się w wesołego i energicznego zwierzaka. Wtedy też wygrzebuje się spod stołu, pod którym spała i cieszy bezgranicznie, wymachując w powietrzu przednimi łapkami – opisują uroczą suczkę pracownicy schroniska. Ze względu na  przeszłość, sunia może oszczekiwać osoby zbyt gwałtowanie wchodzące przez drzwi, ale kilka spokojnych słów od razu ją uspokajają.

Dixi uwielbia siedzieć na kolanach oraz spać na poduszkach, blisko człowieka, przepięknie chodzi na smyczy, toleruje koty oraz inne zwierzęta, nadaje się dla dzieci i do mieszkania w bloku. Zachowuje czystość i niczego nie niszczy. To idealny pies dla każdego – dodają.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułAP Świdnica na podium w Czechach
Następny artykułDwoje dzieci zniszczyło ekran w kinie