Strona główna 0_Slider I Charytatywny Bieg Budzika w piżamach i strojach superbohaterów!

I Charytatywny Bieg Budzika w piżamach i strojach superbohaterów!

0

Kto z nas nie biegał w dzieciństwie w piżamie albo stroju superbohatera? – pytają organizatorzy i natychmiast odpowiadają – każdy to robił! 11 czerwca wspomnienia z dzieciństwa mogą ożyć za sprawą I Charytatywnego Biegu Budzika, do udziału w którym zaprasza Świdnicki Klub Biegacza Hermes.

Zdjęcie ilustracyjne z archiwum Swidnica24.pl

Dobry humor i zabawa będą podstawą zmagań, które rozpoczną się w niedzielę 11 czerwca o 10.00 przy hali sportowej na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Właśnie o 10.00 wystartują biegi towarzyszące, godzinę później bieg główny, o 11.40 strat nordic walking. Zapisy od ósmej rano (szczegóły na plakacie).

REGULAMIN ZAWODÓW. KLIKNIJ!

ZAPISY

Biegom towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji, m.in. festyn rodzinny, pokazy cross fit, pokaz zumby, występy utalentowanej wokalnie młodzieży i joga. Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka, a cały dochód trafi do Kliniki Budzik, prowadzonej przez Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” Jak czytamy na stronie kliniki, „Klinika BUDZIK została uruchomiona w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Budowa Kliniki, której koszt wyniósł ponad 20 mln zł, została sfinansowana przez Fundację „Akogo?” dzięki ofiarności wielu darczyńców indywidualnych, firm, fundacji oraz środków UE.” Placówka małych pacjentów przyjmuje od 2013 roku i wybudziła ze śpiączki 33 dzieci.

/opr. red./

Poprzedni artykułWypadek na krajowej 35-tce [VIDEO]
Następny artykułRzut beretem i bieg kelnerski na Uniwersjadzie