Strona główna Wydarzenia Gdzie jechać na wakacje 2017?

Gdzie jechać na wakacje 2017?

0

Słońce, plaża, morze – z tym Polakom kojarzy się urlop. Choć wakacje już za pasem to nadal spora część zapracowanych ludzi nie ma na nie pomysłu. Przychodzimy więc z propozycją 3 miejsc idealnych na chwilę relaksu we dwoje lub świetną zabawę całą rodziną. Tutaj zapomnisz o troskach i problemach dnia codziennego, a przy tym miło spędzisz swój wolny czas. Oto one.

Gran Canaria

Wycieczki na Gran Canarie mocno zyskały na popularności, gdy wyspę zaczęto pokazywać w samych superlatywach w telewizji. Nic dziwnego, nietrudno jest przecież ulec urokowi wyspy. Jest to jedno z takich miejsc, które każdy pokocha za coś innego. Jedni za sprzyjające wypoczynkowi plaże, drudzy za niesamowite widoki rozpościerające się wokół, a jeszcze innym do gustu przypadną ekscytujące wycieczki po wulkanicznym masywie górskim. W Gran Canarii fajne jest to, że w ciągu jednego dnia możesz zwiedzać morskie głębie, by zaraz potem spacerować z głową w chmurach. Jesteś osobą rozrywkową, którą nudzi całodzienne leżenie na plaży z książką w dłoni? Z pewnością spodobają Ci się uliczne fiesty, w których gwar i zabawa mogą trwać bez końca.

Egipt

Wszystkim nam Egipt kojarzy się przede wszystkim z piramidami, jednak w rzeczywistości ma on znacznie więcej do zaoferowania. Wczasy w Egipcie dają nam możliwość przeżycia naprawdę ekscytującej przygody, która zostanie w pamięci do końca życia. Prócz tradycyjnego podziwiania piramid możesz przemierzyć safari na beduińskim wielbłądzie z przewodnikiem, a także odbyć pasjonujący rejs po Nilu. Jadąc do Egiptu trzeba nastawić się na zwiedzanie, bo tylko w taki sposób można się czegokolwiek o tym kraju dowiedzieć. Co więcej, spędzając czas w tej bajecznej okolicy nie ma sensu marnować go na leżenie przy basenie.

Turcja

Sprzyjająca wypoczynkowi pogoda w połączeniu z wysypanymi miękkim piaskiem plażami tworzą wprost idealne miejsce na regenerację sił i pozbycie się oznak zmęczenia. Turcja skrywa w sobie bardzo wiele ciekawych zakątków, na których zwiedzanie trzeba wygospodarować sporo wolnego czasu. Z tego powodu warto rozejrzeć się za ofertą Turcja all inclusive, dzięki której będziemy mogli zaoszczędzić nieco na wyżywieniu, a zgromadzone pieniądze przeznaczyć na podróżowanie. Co należy zobaczyć w Turcji? Przede wszystkim Stambuł, który przez wieki pełnił rolę stolicy Cesarstwa Bizantyjskiego oraz Imperium Osmańskiego. Obecnie jest centrum przemysłowym i kulturowym, szczególnym w skali całego świata.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTeatry po raz dwudziesty na świdnickim Rynku
Następny artykułZwiązek negatywnie o kandydatce na dyrektorkę MBP