Strona główna 0_Slider Zmień się z Kinem Na Szpilkach!

Zmień się z Kinem Na Szpilkach! [KONKURS]

0

W czwartkowy wieczór świdnickie CINEMA3D zaprasza na kolejną edycję Kina Na Szpilkach. Będzie to okazja do skorzystania z wielu atrakcji, które tradycyjnie już wpisały się w scenariusz KNS, ale to także jedyna szansa, by zobaczyć film “Song to Song” oraz zdobyć wyjątkową nagrodę przygotowaną przez partnerów wydarzenia.

Do 23 maja CINEMA3D czeka na zgłoszenia w konkursie “Metamorfozy”. Chętne panie zapraszamy do przesłania na adres mailowy swidnica@cinema3d.pl swojego zdjęcia wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego to właśnie TY powinnaś wygrać niesamowitą przemianę (w tytule maila proszę wpisać „metamorfozy”). Laureatka zostanie ogłoszona podczas najbliższego Kina Na Szpilkach! Nagrodą jest proces przemian – ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera Grzegorza Dwornika z Fitness World, cotygodniowe wizyty i kontrole w Centrum Dietetycznym Naturhouse, a także wybrane zabiegi upiększające i pielęgnacyjne w salonie urody. Do tego finałowa kreacja z salonu Kortas!

Nie może zabraknąć również wyjątkowego seansu filmowego. Specjalnie dla pań przygotowana została poruszająca opowieść o miłości, zdradzie i obsesji „Song to song” z jednym z największych przystojniaków współczesnego kina w roli głównej – Ryanem Goslingiem. Majowe Kino Na Szpilkach będzie jedyną okazją do zobaczenia tego filmu w CINEMA3D.

zdjęcie z archiwum KNS

Dla naszych Czytelniczek mamy do rozlosowania dwa pojedyncze zaproszenia na to czwartkowe wydarzenie. Aby je otrzymać należy odpowiedzieć na pytanie: ile razy, w kategorii „Najlepszy reżyser” nominowany do Oscara był reżyser filmu „Song to song” Terrence Malicki? Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i kontaktowym numerem telefonu, czekamy pod adresem mailowym konkurs@swidnica24.pl do 23 maja włącznie. Powodzenia!