Strona główna 0_Slider Wielka piłka na wielkim ekranie w CINEMA 3D

Wielka piłka na wielkim ekranie w CINEMA 3D [KONKURS]

0

Już tylko 2 mecze dzielą całą piłkarską Europę od wielkiego finału Ligi Mistrzów w Cardiff! 9 i 10 maja rewanżowe starcia w najważniejszych, klubowych rozgrywkach piłki nożnej na Starym Kontynencie. Oba mecze do zobaczenia na wielkim ekranie w CINEMA 3D.

Po pierwszych meczach rozegranych 2 i 3 maja teoretycznie wszystko wydaje się już być rozstrzygnięte. Real Madryt pewnie pokonał na Santiago Bernabeu Atletico, które nie postawiło poprzeczki zbyt wysoko i uległo 3:0, co stawia ich w bardzo ciężkiej sytuacji przed rewanżem na własnym stadionie. Dzień później, fenomen tegorocznych rozgrywek czyli AS Monaco, trafiło w końcu na zdecydowanie lepszą drużynę i niesamowita młodzież z księstwa również musiała obejść się smakiem w starciu z wielkim Juventusem Turyn, tracąc dwie bramki a nie strzelając przy tym ani jednej i to co gorsza u siebie. Wydaje się być zatem niemalże pewnym, że w wielkim finale 3 czerwca to Cristiano Ronaldo z Realem Madryt spróbuje trafić do bramki wręcz zamurowanej przez defensywę Juventusu Turyn  (czyste konto we wszystkich meczach fazy pucharowej LM). Jednak historia a także szacunek do klasy i umiejętności drużyn pozwala wierzyć, że zarówno Atletico, jak i Monaco mimo tego, że potrzebują cudu, to mogą sprawić wielką niespodziankę. Po przykłady nie trzeba sięgać daleko. W tym sezonie FC Barcelona pokazała, że można odrobić stratę z pierwszego meczu i to dużo większą, bo wynoszącą 4 bramki. Przykładem z tego sezonu jest także jeden z półfinalistów, bo przecież jeszcze nie tak dawno, w 1/8 finału gracze Leonardo Jardima wyeliminowali Manchester City mimo dwubramkowej przewagi „The Citizens” z pierwszego meczu. Nic więc jeszcze nie jest przesądzone, ale jedno jest pewne – wielkie emocje na które świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej!

Tymczasem przy okazji sportowych emocji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

Przyjdź i zgarnij podwójną wejściówkę na wielki finał Ligi Mistrzów w CINEMA 3D, który odbędzie się 3 czerwca! Wystarczy, że jako pierwszy wyślesz maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres [email protected] W wiadomości koniecznie podaj imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na wykorzystanie danych w przypadku wygranej. Pytanie konkursowe znajdziesz na sali kinowej podczas rewanżowych meczy półfinałowych 9 i 10 maja w CINEMA 3D w Świdnicy.

Poprzedni artykułDzień Zwycięstwa. Jak zakończyła się wojna w Świdnicy?
Następny artykułPiłkarze Polonii-Stali grają z GKS-em Kobierzyce [RELACJA LIVE]