Strona główna 0_Slider Siatkarki Polonii podsumowały sezon!

Siatkarki Polonii podsumowały sezon! [FOTO]

1

Za nami oficjalne podsumowanie sezonu 2016/2017 siatkarek MKS-u Polonia Świdnica. Włodarze klubu gościli dziś po południu w Park Hotelu zawodniczki pierwszego zespołu, sponsorów, patronów medialnych i przyjaciół.

To był najlepszy sezon naszych seniorek od dobrych kilku lat. Dziękuję za ten sukces trenerom, zawodniczkom, sponsorom i wszystkim naszym przyjaciołom. Zaszliśmy bardzo daleko, zwyciężyliśmy rundę zasadniczą II ligi i odpadliśmy z walki o awans dopiero w fazie półfinałowej play-off’ów. Obecnie jesteśmy w fazie kompletowania składu zawodniczego i trenerskiego w grupach młodzieżowych oraz ekipie seniorskiej. Wkrótce zapewne będziemy mogli podać więcej szczegółów – komentuje prezes Polonii Świdnica Grażyna Działowska.

Miło nam poinformować, że na ręce Marka Kowalskiego, wydawcy portalu Swidnica24.pl trafił dziś pamiątkowy dyplom za pomoc medialną w sezonie 2016/2017! Teraz nasze siatkarki czeka zasłużony odpoczynek. Jak zapewniają klubowi działacze, dziewczyny wrócą do treningów w okolicach początku sierpnia.

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułOficjalnie można się bawić i wypoczywać na placu Drzymały [FOTO]
Następny artykułPosłowie PO: „Nie możemy w żaden sposób odpuścić”