Strona główna Wydarzenia Świdnica Rodzinnie i wesoło w „Społecznej”

Rodzinnie i wesoło w „Społecznej” [FOTO]

0

Mnóstwo atrakcji czekało na uczestników Rodzinnego Pikniku Fundacji Naszej Szkole w Świdnicy organizowanego przed Społeczną Szkołę Podstawową, Społeczne Gimnazjum oraz Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”. Dopisała pogoda.

Piknik został zorganizowany 27 maja na terenie fundacji przy ul. Mickiewicza 1-3. Nauczyciele, pracownicy, uczniowie oraz całe rodzinny aktywnie uczestniczyli w wielu zabawach, występach oraz doświadczeniach. Na najmłodszych czekała loteria fantowa, można było kupić ciasta i napoje. Dzieci poprzez zabawę poznawały podstawy fizyki, chemii i przyrody, były także kąciki kącik kulinarny, sportowy i stomatologiczny, a także zabawa przy muzyce. Coroczny piknik jest okazją spotkania całej społeczności fundacji oraz zbiórką pieniędzy na bieżący potrzeby szkoły i przedszkola.

/opr. red./
Zdjęcia Fundacja „Naszej szkole”

Poprzedni artykułParlamentarzyści Platformy Obywatelskiej zapraszają na spotkanie
Następny artykułBędzie interwencja w sprawie dzikiego parkingu nad Bystrzycą